Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5728
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolegium i Kry–Cha z kompletem punktów, młodzieżowcy również nie zawodzą

Wtorek, 2 grudnia 2008, 1:11
Aktualizacja: Środa, 3 grudnia 2008, 21:17
Autor: Mateusz Banaszak/Jordan
Jelenia Góra: Kolegium i Kry–Cha z kompletem punktów,  młodzieżowcy również nie zawodzą
Fot. Jordan
W poniedziałek rozegrano III kolejkę I Ligi Futsalu. Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało, frekwencja na trybunach dopisała, a piłkarze postarali się o tym aby nie zabrakło emocji – walcząc do utraty tchu. Halę przy ulicy Złotniczej wypełniły gromkie brawa i żywiołowy doping kibiców poszczególnych ekip.

Pierwszym spotkaniem wieczoru była potyczka Uniwersytetu Ekonomicznego z Restauracją u Ducha Gór. Mecz zaczął się od dynamicznych i żywych akcji, zarówno jednych jak i drugich. Do przerwy „Duch Gór” prowadził 4:0 W drugiej odsłonie nie było większych niespodzianek, piłkarze restauracji wygrali pewnie 8:1

Młodzi piłkarze KKS-u po ostatnim zwycięstwie nad Endico mieli ogromne apetyty na kolejne trzy punkty. Na ich drodze do szczęścia stanęła tym razem drużyna JSS Gwardia. Do przerwy po zaciętej grze i dobrze zorganizowanej grze defensywnej obu ekip utrzymywał się bezbramkowy sprawiedliwy remis. Druga część widowiska to wymiana ciosów. Dwa gole dla Gwardii, chwilę później dwa gole dla KKS-u, w efekcie remis i znów wszystko rozpoczynało się od początku. Dodatkowo pod koniec spotkania obie ekipy nie wykorzystały rzutów karnych i zanosiło się na remis. Jednak na dosłownie siedem sekund przed końcową syreną gola po bardzo składnej akcji zdobywają piłkarze KKS-u i odnoszą bardzo cenne zwycięstwo.

Lider Kolegium Karkonoskie podejmował Jeżów Sudecki. Wszyscy byli ciekawi, czy studenci znów rozgromią swojego rywala i dołożą na swoje konto kolejne punkty. Mimo wielu prób i ambicji piłkarzy z Jeżowa do szatni na przerwę w lepszych humorach schodzili zawodnicy Kolegium, którzy prowadzili 1:0. Druga odsłona meczu to dominacja jeżowi an jednak nie byli oni w stanie pokonać znakomiciedysponowanego bramkarza Kolegium. Piłkarze KK mimo tego, że nie zachwycili pokonali Jeżów Sudecki 3:0

W czwartym meczu Pub-Gol Jelenia Góra w bardzo osłabionym składzie, z jednym rezerwowym na ławce podejmował Pizzerie Carlitos, która od początku spotkania przejęła inicjatywę i dyktowała warunki na parkiecie. Piłkarze Pub-Gola mimo żywiołowego i entuzjastycznego dopingu przegrywali do przerwy 0:6. W drugiej połowie mimo waleczności i ogromnych chęci piłkarzom Pub-Gola nie udało się odwrócić losów spotkania, który zakończył się wysokim zwycięstwem Pizzerii Carlitos 11:4. Warto dodać, że w całym spotkaniu odgwizdano zaledwie jeden faul.

Aktualny jeszcze mistrz Kry-Cha Bus podejmował Lambert Auto Komis. Zawodnicy Kry-Chy pewnie prowadzili do przerwy 3:0. Zdawali się kontrolować sytuacje na boisku myśląc już o przyszłotygodniowym spotkaniu. W drugiej połowie Lambert Auto Komis zdobył honorowego gola, a mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Kry-Chy 7:1.

Ostatnim spotkaniem poniedziałkowego wieczoru było starcie Chojnika Jelenia Góra z Endico. Pierwsza połowa należała do Chojnika, który co chwile niepokoił bramkarza Endico przeprowadzając groźne akcji. Endico w drugiej połowie otrząsnęło się z meczowego letargu i mimo tego, że pierwsi stracili bramkę zdołali odnieść zwycięstwo 3:1 i zdobyli swoje pierwsze ligowe trzy punkty.

III kolejka I Ligi, 01.12.2008r.

Uniwersytet Ekonomiczny – Restauracja U Ducha Gór 1:8 (0:4)
KKS I Jelenia Góra – JSS Gwardia 3:2 (0:0)
Jeżów Sudecki - Kolegium Karkonoskie 0:3 (0:1)
Pub Gol Jelenia Góra - Pizzeria Carlitos 4:11 (0:6)
Lambert Auto – Komis – Kry - Cha Bus 1:7 (0:3)
Chojnik Jelenia Góra – Endico 1:3 (0:0)

IV kolejka I Ligi, 08.12.2008r.

Kry - Cha Bus - Jeżów Sudecki, godz. 18:10
Uniwersytet Ekonomiczny - Lambert Auto – Komis, godz. 18:45
JSS Gwardia - Chojnik Jelenia Góra, godz. 19:20
Pizzeria Carlitos - KKS I Jelenia Góra, godz. 19:55
Kolegium Karkonoskie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 20:00
Restauracja U Ducha Gór – Endico, godz. 20:35

Klasyfikacja Strzelców I Ligi:

6 goli – Marcin Michalkiewicz (Kolegium Karkonoskie)
5 goli – Artur Seta (Pizzeria Carlitos)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group