Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 15853
Zalogowanych: 33
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kolarzom zginęły rowery – policja szuka złodziei

Czwartek, 6 czerwca 2013, 8:02
Aktualizacja: Piątek, 7 czerwca 2013, 9:06
Autor: 112
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie dotyczące włamania do garażu i kradzieży rowerów na szkodę dwóch rosyjskich klubów kolarskich.

Jak ustalili funkcjonariusze, w nocy z 20 na 21 maja br. roku w jednym z pensjonatów w Borowicach doszło do włamania do garażu i kradzieży jedenastu rowerów o wartości kilku tysięcy złotych każdy. Są one własnością dwóch rosyjskich klubów kolarskich.

Skradzione rowery to: pięć rowerów marki Pinarello model: Dogma (1 szt.), koloru czerwono-czarnego, FP Quatro (3 szt.) koloru: czerwono-czarno-białego i FP3 (1 szt) koloru czerwono-biało-srebrzystego. Ponadto: Orbea Orca – koloru czarno-pomarańczowego, Focus Cayo-koloru białego, Focus Izalko Tria – koloru biało-niebieskiego, dwa rowery Colnago CLX 2.0 koloru czarnego i szaro-srbrnego oraz Specialized Tarmac- koloru czarnego.

W tej sprawie prowadzone są równolegle czynności procesowe i operacyjne, które mają na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców przestępstwa.

- Jednocześnie prosimy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców, miejsc ukrycia rowerów lub informacje, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawców i odzyskania mienia o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod numery telefonów: 75/75-20-274, 75/75-20-203 bądź na numer alarmowy policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
676
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
112
Jelenia Góra: Jerzy Łużniak zostaje w urzędzie
 
Polityka
Jerzy Łużniak nadal prezydentem!
 
Aktualności
Pożar Biedronki na ul. Sudeckiej
 
Aktualności
Trwa oczekiwanie na wyniki w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group