• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Godz. 5:13
  • Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny
  • Czytających: 1712
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kolarze znów walczyli z czasem

Wiadomości: Łomnica
Wtorek, 14 czerwca 2011, 15:26
Aktualizacja: 15:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ramach Ogólnopolskiego Maratonu szosowego na trasie Łomnica–Karpniki–Strużnica–Gruszków–Przełęcz pod Średnicą w niedzielę 12 czerwca rozegrano jazdę indywidualną na czas na trasie 12,9km.

Wyniki

Kategoria Młodzik

Przeciętna 24,65 km/h
1. SERAFIN MARCIN UKK PIĄTKA POLKOWICE 31:24,49
2. WIERZYCKI Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 32:08,82
3. POKORA Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 35:31,15

Kategoria open

Przeciętna 32,34 km/h
1. SOŁKIEWICZ Arkadiusz CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 23:56,04
2. SARŻYŃSKI Patryk CHOCIANÓW 24:34,38
3. GŁOWICKI Rafał JELENIA GÓRA 24:40,26
4. GAŁEK Damian AdamGUBERNER RADSPORT E.V. 25:06,00
5. ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 25:09,31
6. SZYDŁO Mateusz UKK PIĄTKA POLKOWICE 26:37,08

Kategoria M30

Przeciętna 32,41 km/h
1. KOTOWSKI Krzysztof CKLOSPORT BOLESŁAWIEC 23:53,16
2. ZARZYCKI Sebastian SZKLARSKA PORĘBA 24:25,46
3. KIMBORT Paweł TAIVI SPORT SZKLARSK PORĘBA 24:35,59
4. JAŚKIEWICZ Sławomir TEAM PODGÓRZYN 25:03,00
5. ROLSKI Remigiusz KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWIDNICA 25:24,60
6. KIELER Robert ŚWIDNICA 25:36,07
7. ORZECHOWSKI Piotr BIELANY WROCŁAWSKIE 31:22,59

Kategoria M40

Przeciętna 30,82 km/h
1. GAŁEK Damian GUBERNER RADSPORT E.V. 25:07,99
2. GAŁĄZKA Piotr KOSTRZYCA 27:12,00
3. STAJKOWSKI Wojciech JELENIA GÓRA 29:05,86

Kategoria M50

Przeciętna 31,81 km/h
1. BARAŃSKI Artur KOWARY 24:20,68
2. GRYGONIS Ryszard MGLKS KWISA LUBAŃ 24:48,03
3. KALINOWSKI Zdzisław CHOSZCZNO 25:30,46
4. RAZOWSKI Stanisław TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 25:38,63
5. TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 27:04,91
6. STANKIEWICZ Janusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 28:01,32
7. LEWANDOWSKI Maciej JELENIA GÓRA 28:24,98
8. CIESIELSKI Czesław ROOCWOL TEAM ZIELONA GÓRA 28:45,63
9. KRAMARSKI Zenon SZPROTAWA 28:45,73
10. WAWRZYNIAK Marek JELENIA GÓRA 29:25,32

Kategoria M60

Przeciętna 29,71 km/h
1. PFEIFER Zygmunt TALVI SZKLARSKA PORĘBA 26:03,22
2. NADOLNY Jan ŚWIDNICA 27:03,38
3. LASCIOLI Edward TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 27:06,85
4. KRUSZELNICKI Ryszard ŚWIDNICA 29:44,82
5. REPS Zdzisław JELENIA GÓRA 30:31,15
6. KRAKOWSKI Mieczysław BOLKÓW 33:41,56
7. STEFAŃSKI Adam CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 35:32,06
8. JANCZEWSKI Edward TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 38:40,54

Kategoria M70

Przeciętna 25,04 km/h
1. NAHAJOWSKI Stanisław USTRZYKI DOLNE 30:55,21
2. CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW 31:48,22
3. MARCINIAK Stanisław CHOCIANÓW 33:58,39

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~johny564541 15-06-2011 20:29
pierwszy z OPEN i M30 tylko 3sekundy różnicy :):) szkoda, że nie mogłem wystartować :(:(
~Ufo 16-06-2011 18:18
Fajna impreza!! Szkoda Johny,że nie startowałeś,żałuj... Zawodnicy ze Szklarskiej Poręby jakoś dają radę!!! Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group