Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3818
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kobieta okiem faceta

Niedziela, 3 czerwca 2018, 13:23
Aktualizacja: 14:18
Autor: Małgorzata Myćka
Jelenia Góra: Kobieta okiem faceta
Fot. Małgorzata Myćka
Nie od dzisiaj wiadomo, że trudno nam, kobietom zrozumieć mężczyzn. Właśnie dlatego postanowiłam zrobić coś, aby zrozumienie panów stało się dla nas łatwiejsze.
- Z zawodu jestem trenerem przygotowania motorycznego sportowców. Większość swojego czasu spędzam w pracy na siłowni (właśnie wśród mężczyzn). Pomyślałam więc, że skorzystam z okazji i postaram się dowiedzieć, co tak naprawdę przyciąga, a co odpycha mężczyzn od płci pięknej – mówi Małgorzata Myćka.

Dzięki przychylności przesympatycznych panów oraz ich chęci do zdradzenia mi, a tym samym i innym kobietom, tajników wszystkiego, co w głębi nich siedzi (nawet kosztem swojego własnego treningu, a uwierzcie mi to nie było wcale proste). Czy faktycznie są tak gruboskórni i małostkowi jak nam się wydaje?

A więc moje drogie panie fakty i statystyki mówią same za siebie. W głębi serca, są to bardzo „delikatne człowieczki”. Co prawda, nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni zdecydowanie są wzrokowcami i jak mówią sami panowie, bardzo lubią w sobie tą swoją wrodzoną cechę. Faktycznie uwielbiają podziwiać piękno zewnętrzne, a piękne kobiety ich wzrok przyciągają jak magnes, to jednak dobra wiadomość jest taka, że zupełnie nie należy się tym drogie panie przejmować, a już na pewno martwić. Ta cecha towarzyszy panom od początku ich istnienia i jest zupełnie niegroźna. Tym bardziej, że jak sami panowie przyznają, zupełnie nie ma to dla nich wielkiego znaczenia, po prostu lubią podziwiać to co piękne. Moja rada drogie panie: lepiej podziwiać razem, to co piękne, niż mają to robić po kryjomu, bo i tak będą, uwierzcie mi!

Oczywiście nie znaczy to wcale, że dla mężczyzn najbardziej liczy się wygląd kobiety (przynajmniej jak mi wiadomo większości mężczyzn) tak naprawdę, panowie najbardziej cenią sobie w kobiecie uśmiech i poczucie humoru! I co wy na to? To właśnie nasza pogoda ducha przyciąga ich jak magnez.

Kolejna bardzo dobra wiadomość dla pań jest taka – choć panowie uwielbiają kiedy pięknie wyglądamy, to zdecydowanie wasi panowie będą przeszczęśliwi, gdy w chwilach uniesienia, będą mogli zburzyć wam jakże piękne i długo szykowane fryzury. Może więc przed imprezą miło zmienić zwyczaje i uczesanie?

Nie od dzisiaj nadmiar kilogramów i tzw. cellulit spędza nam, kobietom sen z powiek i nie daje cieszyć się naszą kobiecością. Tak więc, wspaniała informacja dla wszystkich kobiet jest taka, że panowie nawet tego nie zauważają, tak jak i nie zauważają zmiany naszej fryzury, jeśli zwyczajnie im o tym nie powiemy.

Przestańmy doszukiwać się czegoś, czego oni nie dostrzegają! Możemy być jednak pewne, że na pewno, nie bez echa przejdzie nasze niezadowolenie, jeśli nasz ukochany zechce wyjść z kolegami na tak zwane ”piwo”, bądź też obejrzeć po prostu mecz, a my walniemy przysłowiowego ”focha” . Możemy być wówczas pewne, że dla własnego, świętego spokoju panowie zrobią jak chcemy, ale nie zapomną nam tego szybko. Czy aby na pewno jest nam to potrzebne?

Podsumowując tych naszych Marsjan drogie Wenusjanki, panowie marzą o tym, aby było w nas więcej luzu. Oczywiście uwielbiają patrzeć jak pięknie wyglądamy i uwielbiają nas podziwiać, jednak nade wszystko cenią sobie harmonię i chwile spokoju. Może warto czasem spróbować poprzebywać w ich świecie, aby zobaczyć jak to jest.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group