Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8096
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Klub „Szrenica” podsumował miniony sezon

Środa, 24 czerwca 2015, 8:10
Aktualizacja: 8:15
Autor: AP
Szklarska Poręba: Klub „Szrenica” podsumował miniony sezon
Fot. Organizator
Jak co roku w czerwcu, Zarząd Klubu Sportowego Szrenica zorganizował uroczyste podsumowanie sezonu sportowego 2014/2015 dla swoich klubowiczów. W tym roku, dzięki uprzejmości państwa Beaty i Macieja Stanisz–Podgórskich, podsumowanie to miało miejsce w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej.

Na przybyłych czekało ognisko i liczne atrakcje. Podczas oficjalnej części spotkania burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf i trenerzy wręczyli dzieciom medale i upominki za aktywnie i rzetelnie przepracowany sezon. Ognisko było okazją do letniej integracji rodziców i planowania przyszłości bliższej i dalszej.

Klub Sportowy Szrenica działa na terenie Szklarskiej Poręby od 1994 r. jako stowarzyszenie non-profit. Klub stawia sobie za cel upowszechnianie wśród młodych mieszkańców Karkonoszy aktywnego spędzania wolnego czasu. Od grudnia do kwietnia podopieczni trenują na stokach narciarskich.

W okresie od kwietnia do listopada (wyłączając przerwę wakacyjną) dzieci i młodzież korzystają z dodatkowych form letnich aktywności sportowych, czyli treningów na basenie i sali gimnastycznej oraz wycieczek rowerowych i pieszych.

- Umiejętności zdobyte w Klubie Sportowym Szrenica pozwalają na uzyskanie stopni instruktorskich. Zarząd klubu tworzą rodzice, którzy swoim pozytywnym nastawieniem i ogromnym zaangażowaniem wspierają organizację klubowych przedsięwzięć. Niezmiernie mi miło, że mam przyjemność współpracować z takimi ludźmi - powiedziała Agnieszka Fedak-Gułaj, prezes klubu. - A już od września zapraszam serdecznie wszystkie dzieci i młodzież do nauki i doskonalenia jazdy na nartach - dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
397
Coraz lepiej
22%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group