• Czwartek, 5 grudnia 2019
  • Godz. 19:16
  • Imieniny: Krystyny, Sabiny, Saby, Edyty
  • Czytających: 7585
  • Zalogowanych: 19
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A i B: rozkład jazdy na najbliższy weekend

Wiadomości: klasa A i B
Sobota, 11 czerwca 2011, 0:19
Aktualizacja: 0:21
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend, 11–12 czerwca piłkarze występujący w klasie A i B rozegrają przedostatnią kolejkę sezonu 2010/2011.

Wyjątek stanowią grupy: IV oraz VI B-klasy, gdzie rozegra się ostatnia seria spotkań. W obu grupach znamy już zespoły, które wywalczyły awans, są to: LZS Radogoszcz oraz Górnik Węgliniec.
Jeleniogóskie zespoły Chojnik oraz Pub Gol zagrają u siebie. Ciepliczanie zajmujący szóstą pozycję podejmą Pogoń Świerzawa (12 lokata), a pubowicze (7 miejsce) powalczą o punkty z najsłabszą ekipą A-klasy Pogonią Wleń.

Zestaw par A-klasy:

Grupa I (12.VI):
Chojnik Jelenia Góra - Pogoń Świerzawa
Pub Gol Jelenia Góra - Pogoń Wleń
KS Łomnica - Pegaz Krzeszów
Piast Bolków - Orzeł Lubawka
Czarni Strzyżowiec - Mitex Podgórzyn
Orzeł Mysłakowice - Woskar Wojcieszyce
Victoria Czadrów - KS 1946 Chełmsko Śląskie

Grupa II (12.VI):
Włókniarz Leśna - Chmielanka Chmieleń
Orzeł Platerówka - Kwisa Świeradów Zdrój
LKS Świecie - Olimpia Jędrzychowice
Cosmos Radzimów - LZS Radostów
WKS Działoszyn/Krzewina - Pogoń Markocice
Bazalt Sulików - Olsza Olszyna Lubańska
Jaśnica Opolno Zdrój - Skalnik Rębiszów

Grupa III (12.VI):
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Jawa Otok
Cosmos Milików - GKS Iwiny
Błękitni Studniska Dolne - Piast Wykroty
Piast Czerwona Woda - Leśnik Osiecznica
Hutnik Pieńsk - LZS Łaziska
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Przyszłość Dłużyna
Pauza: LKS Ocice.

B-klasa:

Grupa I (12.VI):
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław
LZS Janiszów - Bóbr Marciszów
Rudawy Janowice Wielkie - Amfibolit Leszczyniec
Dolomit Pisarzowice - Orły Lipienica
Nysa Wolbromek - Czarni Przedwojów

Grupa II (12.VI):
Halniak Miłków - Pub Gol II Jelenia Góra
Gol Jelenia Góra - Hottur Borowice
Juvenia Rybnica - Bobry Wojanów
KKS Jelenia Góra - Lechia Piechowice 0:3 walkower
Potok Karpniki - LZS Kostrzyca
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica - Sokół Sokołowiec

Grupa III (12.VI):
Granica Miłoszów - Stella Lubomierz
LZS Henryków - Rolnik Rząsiny
Bazalt Wojciechów - Sudety Giebułtów
KS Pasiecznik - LZS Kościelnik 11.VI
Kwisa Mroczkowice - Zryw Ubocze
LZS Pisarzowice - Fatma Pobiedna

Grupa IV (12.VI):
LZS Radogoszcz - Granit Gierałtów
LZS Brzeźnik - LZS Płóczki Dolne
TS Parzyce - LZS Kotliska
Rybak Parowa - LZS Niwnice
Roan Tomisław - Orliki Węgliniec

Grupa V (12.VI):
KS Trzebień - LKS Mierzwin
Majdan Bolesławice - GKS Gromadka
LKS Kraśnik Dolny - KS Łąka (k. Bolesławca)
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Kolonia Bolesławiec
LZS Nowa - LKS Dobra
KS Stare Jaroszowice - Znicz Kruszyn

Grupa VI (12.VI):
LZS Zaręba - LZS Porajów-Kopaczów
Górnik Węgliniec - LZS Ręczyn
WKS Żarki Średnie - LZS Spytków
Orzeł Kostrzyna - LZS Radomierzyce

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group