Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9321
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Myślibórz: KKS po obozie w Myśliborzu

Czwartek, 3 września 2015, 14:33
Aktualizacja: 14:39
Autor: MDvR
Myślibórz: KKS po obozie w Myśliborzu
Fot. użyczone
Drużyny młodzików i trampkarzy KKS–u Jelenia Góra uczestniczyły w dniach 20–27 sierpnia obozie szkoleniowym w Myśliborzu. Wspólnie z jeleniogórskimi zawodnikami na obozie przebywali także młodzicy Kwisy Świeradów trenowani przez Piotra Chowańskiego.

- Zawodnicy codziennie odbywali dwa treningi oraz rozegrali po dwa mecze kontrolne. Młodzicy wygrali z Kwisą Świeradów 4:3 oraz przegrali z miejscowym Osadnikiem Myślibórz 0:2. Trampkarze w meczach z gospodarzami raz wygrali 3:1, a w rewanżu przegrali 3:4.

Oprócz zajęć szkoleniowych uczestnicy obozu zażywali kąpieli w jeziorze myśliborskim, rozgrywali turnieje w piłkarzyki i cymbergaja, uczestniczyli w podchodach i biegach na orientację oraz odbyli chrzest klubowy. Pora wieczorna przeznaczona była na ogniska, dyskotekę oraz gry i zabawy.

Pobyt w Myśliborzu należy uznać za bardzo udany. Dzięki pięknej pogodzie, dobrym warunkom treningowym, dobrym humorom, bardzo dobrej opiece pracowników DWD Myślibórz udało się pokonać duże zmęczenie fizyczne po treningach.

W trakcie pobytu zawodnicy obejrzeli bardzo ciekawy, stojący na wysokim poziomie mecz IV ligi zachodniopomorskiej: Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel zakończony remisem 1:1 - relacjonuje Grzegorz Królikowski.

Opiekunami drużyn przebywających na obozie byli Bartosz Królikowski (trampkarze i Grzegorz Królikowski (młodzicy).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group