Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8241
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kinomani spełnili dziecięce marzenia

Czwartek, 21 grudnia 2017, 11:38
Autor: WAC
Jelenia Góra: Kinomani spełnili dziecięce marzenia
Fot. WAC
Pomocnicy św. Mikołaja dotarli do Domów dla Dzieci „Nadzieja” nr 4 i 5 z ul. Kraszewskiego w Jeleniej Górze, należących do Karkonoskiego Stowarzyszenia Pomocy Dziecku i Rodzinie „Nadzieja”, przywożąc prezenty kupione przez kinomanów oraz pracowników kina Helios w Jeleniej Górze w ramach akcji „Z choinki serca dar”.

Kino Helios akcję „Z choinki serca dar” organizowało już po raz trzeci. Jej zasady są bardzo proste. Wychowankowie Domów dla Dzieci na początku grudnia powiesili na choince, stojącej w holu kina serduszka, na których wypisali swoje imiona, wiek i wymarzone prezenty gwiazdkowe. Aby spełnić ich oczekiwania należało zerwać, któreś z serduszek i kupić dziecku to o co prosi. Potem trzeba było prezent włożyć pod choinkę lub zostawić w kasie kina i podpisać adresata.

Jak co roku nie było większego problemu, aby do każdego dziecka z „Nadziei” trafiły ich oczekiwane podarunki.

Prezenty, które dotarły do 33 wychowanków Domu dla Dzieci były bardzo różne. Młodsze dzieci dostały zabawki i słodycze, zaś młodzież kosmetyki, drobną biżuterię oraz sprzęt rtv. Najwięcej frajdy było oczywiście przy rozpakowywaniu podarków. Jak zapowiadają organizatorzy akcji, już za rok będzie ona kontynuowana i wtedy też będzie kolejna okazja, aby idąc do kina spełnić dziecięce marzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group