Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 11264
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Kierowca i pasażer byli poszukiwani – zostali zatrzymani

Piątek, 13 listopada 2020, 12:02
Autor: 112
Powiat: Kierowca i pasażer byli poszukiwani – zostali zatrzymani
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu lwóweckiego w wieku 33 i 47 lat, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo 47-letni mężczyzna naruszył sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz najprawdopodobniej kierował autem pod wpływem alkoholu.

12 listopada około godziny 15.25 policjanci pojechali do Siedlęcina na kolizję drogową. Z relacji poszkodowanego wynikało, że sprawca zdarzenia odjechał. Mężczyzna podał jakim autem poruszał się oraz jego wygląd. Powiedział również, że kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

Policjanci kilka minut później zauważyli dwóch mężczyzn, których rysopis odpowiadał poszukiwanym. Okazało się, że był to sprawca kolizji - 47-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który podróżował z 33-letnim pasażerem. Mężczyźni porzucili auto i zamierzali oddalić się pieszo. W trakcie czynności okazało się, że kierowca naruszył sądowy zakaz oraz najprawdopodobniej kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu, jednak odmówił poddaniu się badaniu. W związku z tym pobrano mu krew. Obaj byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności - kierowca miał do odbycia 6 miesięcy, a jego kolega 8.

Twoja reakcja na artykuł?

12
71%
Cieszy
3
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group