Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4065
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgorzelec: Kierowca bez uprawnień i z narkotykami

Niedziela, 11 października 2020, 8:12
Autor: WAC
Zgorzelec: Kierowca bez uprawnień i z narkotykami
Fot. policja
Policjanci z grupy SPEED z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu po pościgu ujęli mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Był bardzo agresywny i podczas zatrzymania naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy oraz ich znieważył.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED podczas służby na terenie miasta zauważyli kierującego samochodem bmw, który nie stosował się do przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej, jednak ten pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych, przyspieszył i zaczął uciekać stwarzając ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. W jednej z miejscowości w powiecie zgorzeleckim mężczyzna porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Policjanci po kilkuset metrowym pościgu zatrzymali kierowcę. 30-latek był bardzo agresywny, znieważył policjantów i naruszył ich nietykalność cielesną.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami, a samochód jest niedopuszczony do ruchu i nie ma obowiązkowego ubezpieczenia - informuje asp. szt. Monika Kaleta z policji dolnośląskiej. - Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 40 działek handlowych metamfetaminy i jak wykazały badania, kierował będąc pod jej wpływem. W wyniku sprawdzenia pomieszczeń zajmowanych przez zatrzymanego policjanci zabezpieczyli tabletki ecstasy, substancje z haszyszem oraz ponad 280 działek handlowych metamfetaminy i marihuany. Teraz 30-latek odpowie za swoje czyny przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

20
74%
Cieszy
5
19%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group