Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karnawał w SP 8

Sobota, 1 lutego 2020, 9:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 lutego 2020, 10:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Karnawał w SP 8
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (31.01) uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Jeleniej Górze bawili się z animatorami Vesny podczas imprezy karnawałowej. To już tradycja w zabobrzańskiej szkole!

Od kilku lat społeczność "Ósemki" świętuje karnawał razem z animatorami firmy Vesna, którzy zapewniają dzieciom mnóstwo radości, tańca, gier i zabaw. Były doskonale znane piosenki, zabawy z chustą, bańki mydlane, sztuczny śnieg i wiele innych atrakcji.

Co roku firma Vesna zapewnia nam bajeczne zabawy. Dzieci czekają na zabawę, wymieniają się wcześniej uwagami w co się ubiorą, albo nie chcą powiedzieć, żeby to była tajemnica - powiedziała Jolanta Kałamaja, wicedyrektor SP 8.

Jak opowiadają nauczyciele, dzieci bardzo przeżywają imprezę karnawałową i później przez pewien czas rozmawiają o niej, wspominając wspaniałą zabawę.

Jesteśmy placówką integracyjną i to pozwala dzieciom odnaleźć się w takich sytuacjach. Obserwowałyśmy nasze niepełnosprawne dzieci, które świetnie się odnalazły - to znakomity sposób na integrację - dodała wicedyrektorka.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group