Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4805
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze rozpoczynają treningi

Wtorek, 18 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 18 lipca 2006, 9:38
Autor: Agnieszka Rafińska
Jelenia Góra: Karkonosze rozpoczynają treningi
Fot. RAF
Wydawało się, że nie dojdzie do pierwszego treningu drużyny KS Karkonosze. Boisko przy ulicy Złotniczej wciąż jest modernizowane, główna murawa jest nawadniana, a obręb pola karnego zagrodzony. W związku z tym podjęto decyzję o przeniesieniu zajęć na boisko boczne.

Na treningu stawiło się aż dziewiętnastu piłkarzy: Paweł Walczak, Maciej Suchanecki, Tomasz Malinowski, Michał Gadzimski, Daniel Kotarba, Gabriel Kaczmarek, Mariusz Kowalski – Ciepiela, Charles Nwankanama, Tony Onwukwe, Michał Dubiel, Marek Siatrak, Wojciech Bijan, Wojciech Maląg, oraz nowi zawodnicy, którzy być może zasilą szeregi jeleniogórskiego klubu: Przemysław Wajda, Tomasz Lizak, Tomasz Piórkowski, Łukasz Zwierzyński oraz dwóch graczy z Jawora. Wkrótce do drużyny dołączą: Marek Wawrzyniak, Maciej Wojtas, Kamil Polanin, Maciej Wojciechowski oraz dwóch juniorów.

Zajęcia poprowadził trener – koordynator Tomasz Artemiuk, który zawitał do Jeleniej Góry, aby sprawdzić naszych piłkarzy. Podczas treningu przeprowadził wstępną selekcję. Pierwsze ćwiczenia dały mu już pierwsze wrażenie o komunikacji między zawodnikami. Całe zajęcia wyglądały naprawdę profesjonalnie. Dużo było kontaktów z piłką, aby sprawdzić technikę i zgranie naszych piłkarzy.

Po treningu była okazja zamienić kilka słów ze szkoleniowcem, który stwierdził, że widzi przyszłość przed naszą drużyną. Uważa, że nie ma wielkiej różnicy między piątą a czwartą ligą i jeleniogórski zespół jest w stanie powalczyć o awans.

Następny trening odbędzie we wtorek na stadionie przy ulicy Lubańskiej. Szkoleniowcy sprawdzą, jak drużyna poradzi sobie na równej i większej nawierzchni boiska.

Najprawdopodniej w środę piłkarze dostaną wolne, a w czwartek ponownie odbędą trening. Na weekend zaplanowana jest pierwsza gra kontrolna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group