Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 16157
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

WOJCIESZYCE: Karkonosze pokonały Woskar w drugiej rundzie PP naszego okręgu

Wtorek, 23 września 2008, 20:51
Aktualizacja: Piątek, 26 września 2008, 20:44
Autor: JEN
Dopiero dzisiaj odbył się przełożony mecz o Pucharu Polski w Wojcieszycach, w którym Woskar przegrał z Karkonoszami Jelenia Góra, choć goście wystąpili w mocno osłabionym składzie.

Musiało się tak stać, bo trener Leszek Dulat dysponuje bardzo skromnym składem ze względu na kontuzje trzech zawodników z podstawowego składu, występującego w rozgrywkach IV ligi. Dlatego dał szansę pograć kilku młodym zawodnikom (niedawnym juniorom) z tak zwanej głębokiej rezerwy.

Okazali się godnymi zastępcami doświadczonych kolegów, bo wygrali zdecydowanie w tym spotkaniu, a mogli wygrać jeszcze wyżej. W pierwszej połowie, w miarę wyrównanej gole zdobyli: Daniel Kotarba dla gości i Wołczyk dla miejscowych.

W drugiej części gry zdecydowanie przeważali jeleniogórzanie, dla których kolejne gole zdobyli: Piotr Kochan z mocnego uderzenia z woleja, Marcin Krupa z dobitki po rzucie wolnym Pawła Walczaka i ponownie Piotr Kochan strzałem pod poprzeczkę po rozegraniu znakomitej akcji z Dominikiem Pietrzykowskim.

Woskar Szklarska Poręba – Karkonosze Jelenia Góra 1-4 (1-1)

Bramki: Kochan 2 (62., 86.) Kotarba (25.) i Krupa (70.) oraz Wołczyk (37.)

Woskar: Stankiewicz – Hornicki (80. Łopata), Jahn, Kowalski, Larysz - Wołczyk, Sobolewski, Kandyba, Mackiewicz - Gibki (65. Stefanowicz), Kowalski – Ciepiela (78. Karasiński).

Karkonosze: Dubiel – Smoliński, Rodziewicz, Siatrak, Kurzelewski (46. Biskupski) - Kik (60. Pietrzykowski), Korkuś (70. Komorowski), Walczak, Kołodziejczyk, Kotarba (46. Kochan).

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
639
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Dzieci już dorosły, ale prezenty dostają
 
Warto wiedzieć
Polska – 120 miejsc, które warto zobaczyć. Jesteśmy i my
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Tomek i Zosia trenowali na argentyńskiej fali
 
Kultura
Liroy w Jeleniej Górze
 
Kultura
Jarmark KPN w Sobieszowie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group