Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 6245
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karkonoskie iluzje sukcesu

Poniedziałek, 20 października 2008, 10:42
Aktualizacja: 10:44
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Karkonoskie iluzje sukcesu
Fot. JM
W ramach XI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze naukowcy, studenci, młodzież oraz mieszkańcy podyskutują na temat „Narciarski raj w Karkonoszach – szansa, czy iluzja?”

Wykład odbędzie się 24 października (piątek) o godzinie 11. Karkonosze powszechnie uważa się za teren o świetnych warunkach dla rozwoju narciarstwa. Organizatorzy wykładu pytają jednak, czy słusznie? Nowa sytuacja po otwarciu granic, tendencja do ocieplania się klimatu, a także zachodzące w Europie zmiany demograficzne powodują, że nawet na fakty od dawna znane trzeba dziś popatrzeć w innej perspektywie – tłumaczą.

Stąd pomysł na zorganizowanie na ten temat wykładu, który poprowadzi dr Jacek Potocki z Katedry Gospodarki Przestrzennej w auli Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze wrocławskiego UE przy ulicy Nowowiejskiej 3.

– Zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną, a także studentów i pracowników wydziału oraz mieszkańców, którzy chcieli by wziąć udział w tym wykładzie – mówi Justyna Gwiaździńska z Działu Informacji i Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group