• Zalogowanych: 6

Kadetki lepsze od Mniszka

Piątek, 28 stycznia 2011, 2:13
Aktualizacja: Niedziela, 30 stycznia 2011, 1:12
Kadetki Karkonoszy Jelenia Góra pokonały w czwartkowym spotkaniu 10. kolejki Mniszka Boguszów–Gorce 68:40.

Konfrontacja czwartej i szóstej ekipy ligi kadetek rozpoczęła się korzystnie dla gospodyń, które po 4 min. prowadziły 11:3. Mimo chwilowej dekoncentracji (13:8 w 7 min.) jeleniogórzanki wygrały pierwszą odsłonę 23:12. Druga kwarta to popis skutecznej gry Karkonoszy, które w 15 min. prowadziły już różnicą 23 punktów (37:14), a na przerwę schodziły przy stanie 41:25.

Po zmianie stron na boisko wkradł się chaos, a obie ekipy zdobyły w ciągu pięciu minut zaledwie po dwa punkty. Trzecia kwarta zakończyła się nieznaczną przewagą podopiecznych Jerzego Gadzińskiego (13:8). Do końca spotkania kadetki z Jeleniej Góry kontrolowały wynik i ostatecznie wygrały 68:40.

W następnej kolejce 29 stycznia Karkonosze jadą do Szprotawy na mecz z piątą w tabeli Szprotavią.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - UKS Mniszek Boguszów - Gorce 68:40 (23:12, 18:13, 13:8, 14:7)