• Sobota, 20 kwietnia 2019
  • Godz. 18:11
  • Imieniny: Agnieszki, Czesława, Mariana
  • Czytających: 4947
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Już za dwa tygodnie „Gwiazda na gwiazdkę”

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 7:08
Aktualizacja: 12:33
Autor: Org
Fot. Organizator
Piąta edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę” odbędzie się już za dwa tygodnie, 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. W tym roku, podczas imprezy wystąpią: Kasia Kowalska, Stanisław Soyka, Zbigniew Zamachowski i Grzegorz Wilk. Całość poprowadzą Monika Richardson i Dariusz Maląg.

Tradycyjnie, piątą edycję Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”, mającej na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży przygotował Paweł Kaczmarowski wraz ze swoją Fundacją Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych Bliżej Gwiazd. Tym razem 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentują się Daria Barszczyk, niewidoma artystka pochodząca z Bydgoszczy, która wystąpiła m.in. jako jedyna Polka podczas beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji Bliżej Gwiazd, skromna, a przy tym zaskakująca swym profesjonalizmem Gabrysia Kowalewska, jak również niezwykle pracowita i wzruszająca Danka Szymańska z Osielska wraz z akompaniującym jej na fortepianie Pawłem Wiśniewskim.

Z Grzegorzem Wilkiem (twarzą Fundacji Bliżej Gwiazd, znanym z programu „Jaka to melodia” czy oratoriów Piotra Rubika) zaśpiewa utalentowana Aleksandra Teklińska. – Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolami. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem - mówi Paweł Kaczmarowski, organizator.

Prócz Grzegorza Wilka podczas tegorocznej „Gwiazdy na gwiazdkę” wystąpią Kasia Kowalska, Stanisław Soyka i Zbigniew Zamachowski. Bilety dostępne w formie cegiełek w cenie 30, 50 i 70 zł do nabycia w serwisie ebilet.pl, Palarni kawy „AROMACAFE” przy ul. Konopnickiej 2a, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu i pod nr telefonu: 884 074 965 (zamówienia grupowe).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 3-12-2012 8:50
co oprócz jednorazowego koncertu - daje fundacja dzieciom i młodzieży ???
~tylkobiznes 3-12-2012 9:58
Prawie rok temu fundacja była współorganizatorem konkursu młodych talentów w JG "Jelenia ma talent". Najlepszym obiecano ogromne wsparcie - warsztaty, spotkania, udział w koncertach, pomoc w przetarciu ścieżek itp, itd Mija rok i praktycznie nic z tego nie zrealizowano. Jedyną korzyścią jest lekcja - nie ufaj działaczom, politykom i różnej maści spryciarzom, którzy pod szyldem fundacji realizują jeden cel - własny biznes.
~jaaa 3-12-2012 15:49
Kasia Kowalska wiecznie nieszczęśliwa...
~ 3-12-2012 20:36
no właśnie pic na wodę !!!! szkoda tylko okłamanych dzieciaków ! żal !
~zDolnyślązak 3-12-2012 20:45
No, mi też się siebie szkoda ;(
~... 5-12-2012 10:56
Bardzo łatwo krytykować ale trudniej zrozumieć ile pracy trzeba włożyć w organizację takich koncertów , ile trzeba się starać o pozyskanie sponsorów. Tacy artyści raczej nie występują charytatywnie... powinniśmy się cieszyć że fundacja się stara jak może i organizuje tak duże koncerty bo nic się nie dzieje w naszej kotlinie jeleniogórskiej niestety...
~ 5-12-2012 12:26
i zarobić trzeba .....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
166
Tak
70%
Nie
28%
Nie wiem
2%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group