Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6110
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Już za dwa tygodnie „Gwiazda na gwiazdkę”

Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 7:08
Aktualizacja: 12:33
Autor: Org
Region: Już za dwa tygodnie „Gwiazda na gwiazdkę”
Fot. Organizator
Piąta edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę” odbędzie się już za dwa tygodnie, 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. W tym roku, podczas imprezy wystąpią: Kasia Kowalska, Stanisław Soyka, Zbigniew Zamachowski i Grzegorz Wilk. Całość poprowadzą Monika Richardson i Dariusz Maląg.

Tradycyjnie, piątą edycję Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”, mającej na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży przygotował Paweł Kaczmarowski wraz ze swoją Fundacją Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych Bliżej Gwiazd. Tym razem 14 grudnia 2012 o godzinie 18.30 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentują się Daria Barszczyk, niewidoma artystka pochodząca z Bydgoszczy, która wystąpiła m.in. jako jedyna Polka podczas beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji Bliżej Gwiazd, skromna, a przy tym zaskakująca swym profesjonalizmem Gabrysia Kowalewska, jak również niezwykle pracowita i wzruszająca Danka Szymańska z Osielska wraz z akompaniującym jej na fortepianie Pawłem Wiśniewskim.

Z Grzegorzem Wilkiem (twarzą Fundacji Bliżej Gwiazd, znanym z programu „Jaka to melodia” czy oratoriów Piotra Rubika) zaśpiewa utalentowana Aleksandra Teklińska. – Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolami. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem - mówi Paweł Kaczmarowski, organizator.

Prócz Grzegorza Wilka podczas tegorocznej „Gwiazdy na gwiazdkę” wystąpią Kasia Kowalska, Stanisław Soyka i Zbigniew Zamachowski. Bilety dostępne w formie cegiełek w cenie 30, 50 i 70 zł do nabycia w serwisie ebilet.pl, Palarni kawy „AROMACAFE” przy ul. Konopnickiej 2a, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu i pod nr telefonu: 884 074 965 (zamówienia grupowe).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group