Reklama
Wtorek, 2 czerwca
23°C Jelenia Góra
Czytających: 63 037 Zalogowanych: 17
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Już jutro Babiniec Watrzański

Jedna Baba drogiej Babie... to hasło Babińca Watrzańskiego, który odbędzie się już jutro (sobota, 15.09) w siedzibie Watry Jagniątkowskiej przy ul. Karkonoskiej 118 w Jagniątkowie (dojazd autobusem nr 15, przystanek Agnieszkowska).

Autor: Angela 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Jak zwykle nie zabraknie porad praktycznych m.in. na temat kiszenia ogórków, robienia marmolady i zimowych zapasów. W ruch pójdą jabłka, gruszki i śliwki… Jak zawsze nie zabraknie świetnej atmosfery, humoru i zabawy. Na imprezę wszystkie panie zapraszają organizatorzy – Koło Osiedlowe Watra w Jagniątkowie.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka