Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6122
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Juwenalia za nami

Niedziela, 20 maja 2018, 13:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 maja 2018, 15:02
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Juwenalia za nami
Fot. Tomasz Raczyński
Sobota (19.05) była ostatnim dniem imprez na jeleniogórskich "błoniach", gdzie odbywały się Juwenalia oraz Liga Rocka. Na zakończenie święta studentów uczestnicy mogli cofnąć się w czasie, bawiąc się przy hitach Modern Talking oraz Fun Factory. Były tez wybory najpiękniejszej oraz skecze i zabawa do nocy.

Sobotnia zabawa rozpoczęła się od występu kabaretowego i pokazu treningowego Marcina Gąsiorka, co było przeplatane wyjściami kandydatek na Miss Universe. W tym roku najpiękniejszą została Katarzyna Łyszkiewicz, drugie miejsce zajęła Natalia Cieślak, a tytuł Miss Publiczności przypadł Sandrze Miśków.

W części koncertowej wystąpiła grupa Modern Talking Reloaded, którą tworzą Michael Beurich i Andre Brand – osoby, które nie mają nic wspólnego z oryginalnym Modern Talking (wizualne kreują się na podobieństwo do Thomasa Andersa i Dietera Bohlena), ale stare hity kultowego zespołu były chętnie śpiewane przez licznie zgromadzoną publiczność.

Gwiazdą wieczoru było Fun Factory – niemiecki zespół, który w latach 90. był bardzo znany w całej Europie. Po wielu reaktywacjach i zmienianych składach osobowych, grupa ponownie koncertuje – szczególnie w Polsce, gdzie „I wanna be with U”, „Pain”, czy „Celebration” to hity dzisiejszych 30-, 40-latków. Na zakończenie imprezy odbył się laserowy pokaz, a wytrwałych zabawiali jeszcze DJ-e.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group