Juniorzy Karkonoszy przespali drugą połowę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 18 maja 2008, 14:20
Aktualizacja: 15:21
Autor: Benny
Podopieczni Dariusza Michałka przegrali na własnym boisku z Motobi Kąty Wrocławskie 1:4 i ich szanse na utrzymanie w Dolnośląskiej Lidze Juniorów znacznie zmalały.

Mecz, mógł się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby gospodarze w II połowie zagrali lepiej w obronie. Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla Karkonoszy: już w drugiej minucie po strzale Kotarby prowadzili oni 1:0. Karkonosze przycisnęły rywala jeszcze bardziej, ale nie potrafiły wykorzystać świetnych okazji bramkowych. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, i tak też było w tym meczu.

Goście najpierw w 24 minucie doprowadzili do remisu, a w drugiej połowie dobili jeleniogórzan. W 53 miucie po fatalnym błędzie bramkarza karkonoszy, Motobi wyszło na prowadzenie, a w końcówce meczu, po błędach jeleniogórskiej obrony, podwyższyło w 84 minucie na 3:1 a w doliczononym czasie gry na 4:1.

Karkonosze Jelenia Góra – Motobi Kąty Wrocławskie 1:4 (1:1)