• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 2:34
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 3624
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Juniorzy Karkonoszy nie do przejścia

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 stycznia 2011, 19:27
Aktualizacja: Sobota, 8 stycznia 2011, 19:25
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zwycięstwem zawodników Karkonoszy Jelenia Góra zakończył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej juniorów starszych. Poniżej komplet wyników i klasyfikacja końcowa.

Na starcie zameldowało się dziesięć ekip, które podzielono na dwie grupy, z których awans do fazy finałowej miały wywalczyć po dwie najlepsze drużyny. W jeleniogórskim turnieju rozgrywanym 6 stycznia przy ul. Złotniczej zameldowały się: Karkonosze I Jelenia Góra, Karkonosze II Jelenia Góra, Włókniarz Leśna, Szczyt Boguszów Gorce, KS Łomnica, Bóbr Marciszów, BKS Bolesławiec, Victoria Świebodzice, Olsza Olszyna oraz Olimpia Kowary. Każde ze spotkań trwało 12 minut.

Kolejność w grupach:

Grupa A

1. KArkonosze I Jelenia Góra – 4 – 12 – 22:1
2. Szczyt Boguszów Gorce – 4 – 9 – 6:4
3. Bóbr Marciszów – 4 – 6 – 6:4
4. KS Łomnica – 4 – 1 – 4:14
5. Włókniarz Leśna – 4 – 1 – 1:12

Grupa B

1. Victoria Świebodzice – 4 – 12 – 8:2
2. BKS Bolesławiec – 4 – 7 – 5:3
3. Karkonosze II Jelenia Góra – 4 – 6 – 4:3
4. Olimpia Kowary – 4 – 3 – 3:5
5. Olsza Olszyna – 4 – 1 – 0:7

Wyniki spotkań grupowych:

Włókniarz Leśna – Szczyt Boguszów Gorce 0:1
BKS Bolesławiec – Olsza Olszyna 0:0
Karkonosze I Jelenia Góra – Bóbr Marciszów 4:0
Victoria Świebodzice – Olimpia Kowary 1:0
KS Łomnica – Szczyt Boguszów Gorce 0:3
Karkonosze II Jelenia Góra – BKS Bolesławiec 0:1
Włókniarz Leśna – Karkonosze I Jelenia Góra 0:8
Olsza Olszyna – Victoria Świebodzice 0:2
KS Łomnica – Bóbr Marciszów 2:3
Karkonosze II Jelenia Góra – Olimpia Kowary 2:0
Karkonosze I Jelenia Góra – KS Łomnica 7:1
Victoria Świebodzice – Karkonosze II Jelenia Góra 2:0
Bóbr Marciszów – Szczyt Boguszów Gorce 1:2
Olimpia Kowary – BKS Bolesłąwiec 0:2
Włókniarz Leśna – KS Łomnica 1:1
Karkonosze II Jelenia Góra – Olsza Olszyna 2:0
Szczyt Boguszów Gorce – Karkonosze I Jelenia Góra 0:3
BKS Bolesłąwiec – Victoria Świebodzice 2:3
Bóbr Marciszów – Włókniarz Leśna 2:0
Olimpia Kowary – Olsza Olszyna 3:0

Półfinały
Karkonosze I Jelenia Góra – BKS Bolesławiec 2:0
Victoria Świebodzice – Szczyt Boguszów Gorce 0:2

Mecz o 3 miejsce
BKS Bolesławiec – Victoria Świebodzice 0:1

Finał
Karkonosze I Jelenia Góra – Szczyt Boguszów Gorce 6:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Karkonosze I Jelenia Góra
2. Szczyt Boguszów Gorce
3. Victoria Świebodzice
4. BKS Bolesławiec
5. Bóbr Marciszów
Karkonosze II Jelenia Góra
7. Olimpia Kowary
KS Łomnica
9. Włókniarz Leśna
Olsza Olszyna

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Mariusz Malarowski (Karkonosze Jelenia Góra)
Najlepszy bramkarz: Kamil Kulesza (BKS Bolesławiec)
Najlepszy strzelec: Marcin Bednarczyk – 9 bramek (Karkonosze Jelenia Góra)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group