Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7398
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JLB – trzecia kolejka

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 10 lutego 2009, 1:19
Aktualizacja: Czwartek, 12 lutego 2009, 22:44
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. R.Ignaciak
W poniedziałek rozegrano trzecią kolejkę rozgrywek Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Padło aż 28 goli, z których aż 16 zdobyli piłkarze grupy B.

Jeleniogórska Liga Biznesu 2009
III kolejka – 9 lutego 2009

GRUPA A
POLCOLORIT – MAR-MAT 1-4 (0-2)
Bramki: Polcolorit - Śmigasiewicz
Mar-Mat – Rauf Jemai x 3, Bizoń
Zawodnik meczu: Rauf Jemai (Mar-Mat)

ORBITA – DSE BK 1-3 (0-0)
Bramki: ORBITA – Adamczyk
DSE – Mazur, Ignaczak, Zieliński
Zawodnik meczu: Jarosław Gulcz (DSE)

FC TEMIDA – PEC 1-2 (0-2)
Bramki: FC Temida - Lambert
PEC – Andrzejewski, Eszrych
Zawodnik meczu: Mateusz Jaworski (PEC)

Pauza: Street Squad

STRZELCY BRAMEK:
4 - Lambert (Temida)
3 – Śmigasiewicz (Polcolorit), Jamai (Mar-Mat)
2 – Świerczek, Mazur, Ignaczak (DSE), Skoczeń, Listwan, Gromala (Street Squad), Cioch, Adamczyk (Orbita)
1 – Seta, Zieliński (DSE), Lewkowicz (Polcolorit), Barczyk (Orbita), Kolasa, Andrzejewski, Eszrych (PEC), Szociński (Temida), Bizoń, Lizak (Mar-Mat)

GRUPA B
ENERGIAPRO – B&W RG 512 2-3 (1-0)
Bramki: EnergiaPro – Mrowca Piotr, Mrowca Paweł
B&W – Suboczewski x 2, Dutka
Kara 2 min: Skałka (B&W)
Zawodnik meczu: Jacek Suboczewski (B&W)

DOLFAMEX – JELENIA PLAST 4-0 (3-0)
Bramki: Dolfamex – Terlecki, Podobiński, Kogut, Jasnos
Kara 2 min: Jasnos (Dolfamex)
Zawodnik meczu: Jarosław Lipowski (Dolfamex)

ENDICO – TV DAMI 7-0 (2-0)
Bramki: Endico – Blekicki x 2, Skowron x 2, Grabiński, Szczotka, Bukat
Zawodnik meczu: Jarosław Blekicki (Endico)

Pauza: PMPoland

STRZELCY BRAMEK:
4 - Podobiński, Terlecki (Dolfamex)
3 - Palimąka, Mrowca Piotr (EnergiaPro), Dutkiewicz (B&W), Blekicki, Szczotka, Grabiński (Endico)
2 – Skowron (Endico), Nykiel (TV Dami), Suboczewski, Dutka (B&W), Jasnos (Dolfamex)
1 – Borecki, Sikora (Jelenia Plast), Kogut (Dolfamex), Bugajski, Skałka, Jankiełajć (B&W), Bukat (Endico), Pieńkowski, Roziel, Mastalerczyk (PMPoland), Bińczyk (TV Dami), Mrowca Paweł (EnergiaPro)

Zapowiedź przyszłej kolejki:

IV kolejka 16 lutego (poniedziałek)

19.05 Polcolorit – Orbita
20.15 Streeet Squad – PEC
21.25 FC Temida – DSE BK
Mar-Mat – pauza

IV kolejka 16 lutego (poniedziałek)
18.35 Dolfamex – TV Dami
19.40 EnergiaPro – PMPoland
20.50 Endico - JeleniaPlast
B&W RG 512 – pauza

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group