Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6352
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Jest wykonawca klubu seniora

Poniedziałek, 16 września 2019, 11:03
Aktualizacja: Wtorek, 17 września 2019, 12:03
Autor: WAC
Kowary: Jest wykonawca klubu seniora
Fot. WAC
Urząd Miasta w Kowarach wyłonił wykonawcę adaptacji wolnych pomieszczeń na niskim parterze w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących na potrzeby Edukacyjnego Klubu Seniora.

Na postępowanie ogłoszone przez magistrat wpłynęła jedna oferta przygotowana przez firmę Servermaster Maciej Ślusarczyk z Janowic Wielkich i to właśnie ona będzie wykonawcą prac. Koszt zadania to prawie 350 tysięcy złotych Część z tej kwoty - 150 tysięcy złotych - pochodzi z rządowego programu Senior + . Prace mają się zakończyć do 30 listopada.

Seniorzy będą mieli do dyspozycji pomieszczenie pełniące rolę sali spotkań, a także kuchnię wraz z wyposażeniem, łazienkę, szatnię, salę do zajęć rehabilitacyjnych i ruchowych oraz pomieszczenie klubowe wyposażone w sprzęt RTV i komputer z dostępem do Internetu.

W związku z tym, że z klubu będą korzystać osoby starsze, w ramach zadania zaplanowano także roboty budowlane polegające na zniwelowaniu barier funkcjonalnych tj. niwelacji progu w drzwiach wejściowych, budowy chodnika prowadzącego do klubu i podjazdu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group