Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6948
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jesienne Targi Pracy już w piątek

Czwartek, 27 października 2016, 7:35
Autor: CEiPM
Jelenia Góra: Jesienne Targi Pracy już w piątek
Fot. Organizator
Udział w Targach Pracy, które odbędą się 28 października w godz. 10.00–14.00 w Parku Sportowym Złotnicza w Jeleniej Górze, potwierdziło ponad dwudziestu wystawców poszukujących pracowników w różnych zawodach od pracowników produkcji, przez branżę gastronomiczną po fryzjerów, sprzedawców, trendsetterów. Nie zabraknie wystawców związanych z motoryzacją i elektroniką, będzie również przedstawiciel branży IT.

W tym roku Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zaprosiło na wydarzenie Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego, której przedstawiciele przygotowali prezentację „Instrumenty wsparcia absolwentów i osób bezrobotnych w ofercie KARR” . Na Jesiennych Targach Pracy będą również obecne inne instytucje rynku pracy m. in. PUP, DWUP oraz Biuro Karier Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, które z pewnością przedstawią uczestnikom oferty pracy i staży zagranicznych dostępne w ramach sieci Eures.

Można się zatem spodziewać, że zainteresowani zapoznają się z ofertami pracy z Czech czy z Niemiec.
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży nie zapomniało o uczniach. To głównie dla nich przez cały czas trwania wydarzenia, w osobnej salce, będą się odbywały warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych „Ja na rynku pracy”. Należy też pamiętać, że dla tej grupy odbiorców Targi będą okazja do konfrontacji ich oczekiwań z naszym lokalnym rynkiem pracy, mogą mieć więc wymiar dydaktyczno- wychowawczy.
Organizatorzy zapraszają na targi również osoby prywatne szukające zatrudnienia, lub chcące się przebranżowić.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających jak i wystawców.
W razie pytań można dzwonić pod nr tel. 75 64 577 37, lub kontaktować się mailowo: mbp.jeleniagora@ohp.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group