Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7310
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DOLNY ŚLĄSK: Jerzy Łużniak ponownie wicemarszałkiem

Piątek, 28 października 2011, 15:24
Aktualizacja: 15:25
Autor: Angela
DOLNY ŚLĄSK: Jerzy Łużniak ponownie wicemarszałkiem
Fot. Angela
Wczoraj Jerzy Łużniak, członek zarządu województwa dolnośląskiego odebrał oficjalne mianowanie na wicemarszałka. – Nie było to dla mnie zaskoczenie – mówi zainteresowany.

Jerzy Łużniak to jeleniogórzanin, mieszkaniec Osiedla Czarne, członek Platformy Obywatelskiej, były zastępca prezydenta Jeleniej Góry oraz wicemarszałek województwa, a w bieżącej kadencji członek zarządu województwa dolnośląskiego.

– Dla mnie praktycznie nic się nie zmieniło, dalej jestem członkiem zarządu z tytułem wicemarszałka. Kompetencje i departamenty mi podległe pozostały te same czyli departament infrastruktury, inwestycji i polityki zdrowotnej. W dalszym ciągu będę wypełniał swoje obowiązki jak dotychczas, a myślę, że robiłem to dobrze – powiedział Jerzy Łużniak.

Marszałek pozytywnie ocenił moją 2,5-letnią pracę w zarządzie. Wybór mnie na wicemarszałka nie był dla mnie zaskoczeniem. Kiedy powstawał nowy zarząd umawialiśmy się z marszałkiem, że ja jestem czasowo przesunięty na członka zarządu, a jak będzie taka możliwość, to ponownie wrócę na stanowisko wicemarszałka – dodał polityk.

– Z drugiej strony cieszę się, że mam zaufanie w Platformie Obywatelskiej, które desygnowała mnie na to stanowisko – podsumował Jerzy Łużniak, wicemarszałek Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group