Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2676
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka przywitała Nowy Rok

Poniedziałek, 2 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 9:34
Autor: konrad
Jelenia Góra: Jelonka przywitała Nowy Rok
Fot. Jack, Konrad
Sylwestrowa noc przebiegła w Jeleniej Górze jak zwykle dość spokojnie. I chociaż tysiące osób bawiło się w lokalach, pubach i na prywatkach, to jedynie podpici i rozochoceni młodzieniaszkowie trochę rozrabiali.

Głównie w czasie kanonady fajerwerkami o północy, gdy tysiące osób wyległo na ulice i skwery by odpalić race, petardy czy rzymskie ognie. Kawalkada kilkudziesięciu samochodów wjechała przed północą dzielącą nowy i stary rok, na górę Szybowcową w Jeżowie.

Chociaż warunki były kiepskie a droga potwornie śliska, warto było się tam wybrać, bo gdy o 24 niebo rozświetliły wielokolorowe wybuchy, ludzie stali jak zauroczeni, patrząc na wyjątkowo rozświetlone miasto i rozbłyski na czarnym niebie.

Kilkaset osób zebrało się też na placu ratuszowym bo chociaż od kilku lat miasto nie organizuje przywitania Nowego Roku, to ludzie przychodzą tam, żeby o północy wypić szampana i złożyć sobie życzenia.

Pierwszego stycznia przywitały jeleniogórzan tysiące rac, wyrzutni i fragmenty innych fajerwerków. Nie wygląda to najlepiej i miejmy nadzieję, że odpowiednie służby usuną wszystko na początku tygodnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group