Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1862
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelonka.com od poniedziałku w kioskach

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 12 sierpnia 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
W najnowszym numerze naszego tygodnika przeczytasz:

Groźne brudy – Masz w domu przeterminowane leki, stary sprzęt RTV lub AGD? Powinny obowiązkowo trafić na specjalne składowisko, którego… nie ma.

Pancerna władza na szczycie – o oburzających praktykach wicepremiera Przemysława Gosiewskiego, który rządową terenówką z „pułkiem” ochroniarzy jechał na Śnieżkę.

Zamach na cudze – Jerzy Łużniak zrugał urzędników, którzy wytyczyli objazd przez prywatną posesję kobiety bez pytania o zgodę.

Remonty z poślizgiem – Za dwa tygodnie początek roku szkolnego, a modernizacje placówek oświaty – w polu.

Zamek się sypie – o nieodpowiedzialnym właścicielu zabytku w Karpnikach, który obiekt kupił i o nim zapomniał.

Licho nie śpi – o zatrzymaniu fali kradzieży samochodów w Karpaczu.

Na cenzurowanym – miejskie wieże pozostaną zamknięte dla turystów.

Gorące truskawki – Jeleniogórzanki pojechały do pracy na hiszpańskie plantacje. Jak skończyła się ta przygoda?

Rubryki stałe, felietony, publicystyka, doniesienia sportowe, zapowiedzi imprez i Skarb Kibica dla fanów lokalnego futbolu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Wstrząs (ale nie dr) 13-08-2007 8:41
"JELONKO" – RUSZ TEN TEMAT: Dziękujemy, dziękujemy my mieszkańcy okolicznych domów położonych w „szczęśliwym” sąsiedztwie DS.–AE. „LUBCZYK”. Dziękujemy ekonomicznym geniuszom z miejscowej Akademii Ekonomicznej za świetne gospodarowanie własnym majątkiem i szczególną troskę o sprawy bytowe własnych studentów. Dziękujemy władzom miasta za rewelacyjny dla nas pomysł przejęcia (?) tego budynku na kolejny „socjal”. Skąd ta pewność siebie jaką w tym temacie zaprezentował w lokalnej TV, Pan Łużniak ?! Jeszcze trzeba UCZCIWIE wygrać przetarg, no chyba, że jest już on U–STA–WIO–NY !!! Już sąsiedni budynek socjalny zyskał u wielu osób miano: „SAJGON” (poprzez a...logię z bajzlem i horrorem jaki panował w tym wietnamskim mieście, podczas niechlubnej rejterady amerykańskiej armii i ich południowo–wietnamskich wasali. Teraz wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli zamiast „LUBCZYKA” jeszcze jeden „socjal” i już wstępnie wysuwam propozycję nazwania go: „BAGDAD”. Władzunio kochana, jeśli „LUBCZYK” wpadnie w Wasze rączki, to wyłóżcie jeszcze trochę kasy na wysoki kolczasty płot oddzielający nas mieszkańców, zasługujących na spokojne bytowanie, od tego „raju”, który macie zamiar nam stworzyć. Jednocześnie Wasze „porządkowe ramię” czyli miejscowa Straż Miejska niech już solidnie przygotowuje się do nieustających interwencji w tej okolicy naszego podobno pięknego, spokojnego i atrakcyjnego (TV !) grodu.
~Rudy_GUSTAW 13-08-2007 10:47
Czy oburzające jest to, że wicepremier który jest osobą niepełnosprawną został wwieziony na Śnieżkę? Moim zdaniem nie. Ale Redakcja wie lepiej.
~Czy pogadał z obywatelką? 13-08-2007 21:09
A czy pan panie Lużniak rozmawiał wcześniej z właścicielką posesji?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group