Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Jelfa na wyjeździe

Audio

Czytaj na głos

Dziś od godziny 17:00 w Lublinie zostanie rozegrane awansem spotkanie z XVII kolejki pomiędzy, SPRem a Vitaralem Jelfą Jelenia Góra.

Autor: Dawid 1 min czytania
Mecz ten początkowo miał się odbyć w sobotę, ale wtedy zespól z Lublina będzie grać pucharowy pojedynek w Debreczynie (Węgry). Przed podopiecznymi Adama Fedorowicza stoi bardzo trudne zadanie. Tym bardziej, że Jeleniogórzanki w tym sezonie, nie zdobyły choćby punkty na obcych parkietach.. W pierwszej rundzie w Jeleniej Górze, SPR zdeklasował Vitaral 35:14! Miejmy nadzieję, że taki kompromitujący wynik się nie powtórzy i nasze zawodniczki zagrają przyzwoite zawody.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka