Środa, 24 czerwca
21°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Jeleniogórzanin w finale Mam Talent

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

24 listopada będzie można zobaczyć pochodzącego z Jeleniej Góry Dominika Stankiewicza, perkusistę w finale 5. edycji programu TVN „Mam talent”, gdzie wystąpi wraz z zespołem Recykling Band. Chłopakiem oczarowana była Agnieszka Chylińska.

reklamy
reklamy

Recycling Band tworzy pięciu studentów uczących się w Krakowie, którzy w większości grają na instrumentach, wykonanych z odpadków. Ich pasją jest muzyka oraz chęć zwrócenia uwagi na problem z segregacją i przetwarzaniem odpadów. Mają od 21 do 23 lat.

W skład zespołu wchodzą: Dominik – student Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale jazzu i muzyki współczesnej w klasie perkusji, Maciej – student V roku AGH, kierunek metalurgia. Jest autorem większości instrumentów. Odpowiada za kontakty z mediami; Kamil – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Gitarzysta, konstruktor instrumentów z odpadów; Szymon – student kontrabasu jazzowego, przygodę z muzyką zaczął w wieku 3 lat i przez 12 lat uczył się gry na skrzypcach, później na kontrabasie. Bierze udział w różnych projektach muzycznych. W Recycling Band gra na butlo basie; Piotr – muzyk instrumentalista. Obecnie student Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym, kierunek fortepian jazzowy. W Recycling Band odpowiada za instrumenty klawiszowe, melodykę i instrumenty perkusyjne.

Pierwszy raz w pełnym składzie wystąpili w listopadzie 2011 roku. Grają nie tylko jazz, ale też techno czy hip-hop.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka