Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 4947
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanie odwiedzają groby bliskich

Piątek, 1 listopada 2013, 13:16
Aktualizacja: Niedziela, 3 listopada 2013, 8:16
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jeleniogórzanie odwiedzają groby bliskich
Fot. Angela
Od rana na wszystkich jeleniogórskich cmentarzach mieszkańcy i przyjezdni oddają hołd osobom zmarłym. Wielu przyjechało autobusem, ale większość wybrała własne auta. Dlatego przy wszystkich nekropoliach ruchem kierowali policjanci, a asp. Dariusz Czerwonka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze apelował do kierowców, by stosowali się do poleceń policjantów, a nie sygnalizacji świetlnych.

Największe natężenie ruchu było w południe, wówczas wszystkie miejsca parkingowe przy cmentarzach były zajęte, a jeleniogórskie drogi prowadzące do nekropolii były zakorkowane. W korku na kilka minut utknął zespół pogotowia ratunkowego wezwany do kobiety, która upadła i rozbiła sobie głowę. Przejechać obok starego cmentarza przez kilkanaście minut nie mogli też strażacy.

- Poza godzinami szczytu, powinno być spokojniej. Tak było od rana, kiedy ludzie przyjeżdżali na groby, zostawiali kwiaty czy znicze i odjeżdżali , ale ważne jest by w tym dniu jeździć ostrożniej i wolniej – dodaje asp. Dariusz Czerwonka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group