Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8016
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórski "omnibus"

Wtorek, 29 marca 2022, 9:09
Autor: WAC
Jelenia Góra: Jeleniogórski "omnibus"
Fot. FB Konrada Walkowiaka
Ekonomista Konrad Walkowiak zwyciężył w jednym z odcinków teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zwycięstwo tym bardziej warte jest zauważenia, bo emitowany w Telewizji Polskiej teleturniej uważany jest za jeden z bardziej wymagających programów tego typu.

Udział w tym teleturnieju wymaga wszechstronnej wiedzy ogólnej oraz refleksu. Odcinek programu z udziałem jeleniogórzanina był bardzo emocjonujący, bo losy wygranej ważyły się do ostatniego pytania. Co więcej, wynik z jakim odniósł zwycięstwo sprawia, że wystąpi on w wielkim finale programu. Emisja już 6 kwietnia.

O udziale w „Jednym z dziesięciu” marzyłem od ponad dwudziestu lat, czyli od momentu, gdy zacząłem oglądać teleturniej – mówi K. Walkowiak. - Do występu w tym teleturnieju nie można się przygotować w ciągu kilku dni, gdyż przekrojowość zagadnień, jakie są tam poruszane, zmusza do tytanicznego wysiłku umysłowego i konieczności przypomnienia sobie informacji z nie do końca pokrewnych sobie dziedzin. To zwycięstwo jest efektem wielu nieprzespanych przez lata nocy i przeczytanych wówczas książek. Do programu zgłosiła mnie dziewczyna chcąca zrealizować jedno z mych marzeń. Przed nagraniem programu byłem nieco zestresowany, ale po usłyszeniu pierwszego pytania emocje całkowicie odpuściły. Cieszę się, że w moim odcinku znalazłem godnych przeciwników i że dzięki temu do końca trzymał on widzów w napięciu.

Twoja reakcja na artykuł?

129
94%
Cieszy
3
2%
Hahaha
1
1%
Nudzi
2
1%
Smuci
2
1%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group