Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4715
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórscy studenci po otrzęsinach

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 8 listopada 2015, 8:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 listopada 2015, 8:30
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Studenci trzech jeleniogórskich uczelni (Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Wrocławskiej i Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej) bawili się w piątek (6.11) w Klubie Kwadrat i w Piwnicy, kultywując tradycję otrzęsin, czyli integracji doświadczonych studentów z nowicjuszami.

Zarówno dla "pierwszaków", jak i starszych studentów przygotowano wiele atrakcji. Były konkursy z nagrodami oraz otrzęsinowe zadania dla nowicjuszy. Na początek wstępujący w szeregi akademickie mieli za zadanie wypić tajemniczą miksturę z kieliszków, której sam zapach już odtrącał.

- W tym roku bardziej zaangażowaliśmy się w konkursy, wyjście do studenta, a nie tylko impreza, tańce i koniec - powiedziała Marta Kałużna, przewodnicząca Samorządu Studenckiego jeleniogórskiego wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego, która jest zadowolona ze współpracy przy organizacji wydarzenia z samorządami pozostałych jeleniogórskich uczelni.

Wśród atrakcji były ponadto quizy z wiedzy o KPSW, "biczowanie" pierwszaków, czy loteria. Po godzinie 21 część studentów udała się do Piwnicy na część muzyczną, a osoby, które pozostały w Kwadracie miały okazję rywalizować w grach planszowych.
- Mam nadzieję, że po tej imprezie pierwszoroczniaki z jeszcze większą chęcią przyjdą na nasze otrzęsiny - zapowiedział Łukasz Przybyła, wiceprzewodniczący Samorządu Studenckiego Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej.

Studenci Politechniki Wrocławskiej, której jeleniogórska filia w tym roku stała się Wydziałem uczelni ze stolicy Dolnego Śląska również przygotowali liczne konkursy. Zabawa integracyjna trwała do rana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~student 8-11-2015 9:32
Od kiedy otrzęsiny organizuje sie w piątki? Impreza chyba dla studentów ktorzy wracali po tygodniu do domu z wroclawia i innych miast studenckich. Nie spotkalem sie nigdy z taką imprezą na koniec tygodnia.
~studenci... 8-11-2015 10:44
niektórzy to już prawie "wieczni" studenci... po zdjęciach patrząc...
~xxx 8-11-2015 18:32
Śliczne dziewczyny... brawo studenci
~student pwr 9-11-2015 15:38
Naprawdę dobra impreza, wielki plus dla organizatorów, niech żałują Ci, których otrzęsiny ominęły ! Do zobaczenia niebawem :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group