Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8182
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy strażnicy miejscy odznaczeni

Piątek, 27 stycznia 2012, 8:28
Aktualizacja: 11:25
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy strażnicy miejscy odznaczeni
Fot. DUW
St. insp. Waldemar Piekarski, st. insp. Andrzej Grębosz, insp. Dariusz Pawluk, insp. Jarosław Habera, insp. Grzegorz Rybarczyk oraz st. spec. Artur Chmielewski otrzymali z rąk wojewody dolnośląskiego Aleksandra M. Skorupy, odznaczenia „Za Długoletnią Służbę”.

Podczas uroczystości, która odbyła się w miniony wtorek w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, uhonorowanych zostało kilkadziesiąt osób za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Wszyscy otrzymali też medale Za Długoletnią Służbę. Jeleniogórscy strażnicy odebrali trzy złote i trzy srebrne odznaczenia.

Odznaczenia za Długoletnią Służbę przyznawane są w trzech stopniach: brązowe za 10 lat służby, srebrne za 20 lat służby oraz złote za 30 lat służby. Nadawane są za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwu.

Nagrodzonym strażnikom towarzyszył zastępca prezydenta Jeleniej Góry – Hubert Papaj, który pogratulował funkcjonariuszom oraz życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group