Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 7102
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Jeleniogórscy policjanci pomagają powodzianom

Niedziela, 15 sierpnia 2010, 9:01
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
Dwudziestu pięciu policjantów z Jeleniej Góry przez kilka przebywa na dotkniętych przez powódź terenach w okolicach Bogatyni i Zgorzelca, aby pomagać miejscowej ludności w powrocie do normalności.

Kilka dni temu 15 policjantów garnizonu policji jeleniogórskiej wyjechało z pomocą dla powodzian w okolice Bogatyni i Zgorzelca. Funkcjonariusze pełnili służby nocne, których celem była pomoc poszkodowanym, ale również zapobieganie przestępstwom, głównie kradzieżom.

W dniach od 13 do 16 sierpnia pomoc powodzianom niesie 10 jeleniogórskich policjantów, którzy zostali tam zakwaterowani. Funkcjonariusze będą zabezpieczać prewencyjnie miejscowości dotknięte powodzią. Ponadto będą pilnować porządku i służyć pomocą mieszkańcom zalanych miejscowości – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji.

Tymczasem z terenów, które tydzień temu dotknęła powódź, dochodzą niepokojące wiadomości o przyborze wód w rzekach wskutek ostatnich opadów deszczu. W Bogatyni znów ogłoszono alarm przeciwpowodziowy. Na szczęście nurt w Miedziance powoli zaczął opadać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
519
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group