Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6781
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jeleniogórscy policjanci odwiedzają szkoły

Środa, 10 września 2014, 8:07
Aktualizacja: 8:10
Autor: 112
Region: Jeleniogórscy policjanci odwiedzają szkoły
Fot. KMP Jelenia Góra
Jeleniogórscy policjanci oraz przedstawiciel Straży Miejskiej w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły rozpoczęli cykl spotkań z uczniami i nauczycielami. 8 września br. odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze oraz Szkołę Podstawową w Piechowicach.

W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas I, dyrektorzy ,pedagodzy oraz nauczyciele, a przeprowadzili je: specjalista ds. prewencji kryminalnej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze sierż. Beata Sosulska –Baran, dzielnicowi oraz Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej. Łącznie w spotkaniach udział wzięło 132 uczniów klas pierwszych. Spotkania przygotowano w oparciu o realizację programów prewencyjnych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w szczególności takich, jak: „Bezpieczne Osiedle”, „Nie daj się uzależnieniom i wszelkim zagrożeniom”, „Jestem kibicem przez duże K”, „Bezpieczna i przyjazna szkoła.”

W porozumieniu z dyrekcją szkół uzgodniono, że po odbyciu spotkań edukacyjno-praktycznych dzieci z poszczególnych klas otrzymają honorowe certyfikaty od Policji i Straży Miejskiej, które przechowywane będą w klasach, jako uhonorowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group