Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5678
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: JCK wznawia działalność

Środa, 3 czerwca 2020, 11:51
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2020, 16:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: JCK wznawia działalność
Fot. Przemek Kaczałko (archiwum)
Z radością informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020 Jeleniogórskie Centrum Kultury wznowiło działalność. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich korzystających z działań JCK w czasie trwania pandemii COVID–19 wprowadzamy nowe procedury organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury – czytamy w komunikacie miejskiej jednostki kultury.

Przedstawiciele jednostki kultury proszą o zapoznanie się z procedurami organizacji zajęć i pobytu dzieci, młodzieży i dorosłych w Jeleniogórskim Centrum Kultury w warunkach zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 oraz z oświadczeniem uczestnika zajęć. Procedury organizacji zajęć oraz oświadczenie dostępne jest do pobrania na stronie: https://www.jck.pl/article/117/wznowienie-dzialalnosci-jck/

Kasa biletowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 czynna jest we wtorki i piątki w godzinach 10.00 – 17.00.

Wszelkie zwroty za bilety zakupione w kasie biletowej, prosimy w pierwszej kolejności zgłaszać telefonicznie w wyżej wymienionych terminach pod nr telefonu 75 647 88 84. W celu sprawnego przeprowadzenia transakcji oraz w związku z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, będziemy Państwa informować o datach i godzinach możliwego dokonania zwrotu. W przypadku zakupu biletów przez system sprzedaży internetowej zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość e-mail na adres: impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie. Zwroty na wszystkie odwołane wydarzenia będą realizowane do końca czerwca 2020 roku. Informujemy również, że na wszystkie wydarzenia, które zostały przeniesione na inny termin bilety zachowują ważność - dodano.

Twoja reakcja na artykuł?

9
75%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group