Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 14100
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jazzowe ewolucje na scenie w „Muflonie”

Wtorek, 15 października 2013, 8:31
Aktualizacja: 8:35
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Jazzowe ewolucje na scenie w „Muflonie”
Fot. Mestra
Widzowie, którzy spodziewali się standardowej, jazzowej muzyki, pozytywnie zaskoczyli się tym, co usłyszeli w sali widowiskowej MDK „Muflon”. Wszystko za sprawą niezwykłego duetu Bohater&Styła, który zaserwował publiczności prawdziwe jazzowe ewolucje podczas koncertu z cyklu „Scena bliżej nas”.

Duet Bohater&Styła był zderzeniem mistrzowskiej, jazzowej gitary Ryszarda Feliksa Styły z wokalem, energią sceniczną i… wiertarką Bohatera, czyli Pawła Dróżdża. Duet, który jest nowością nie tylko na polskiej scenie muzycznej zachwycił publiczność swoją żywiołowością, gitarowo-wokalnymi improwizacjami i wyjątkową, pozytywną energią. – Inspiruje nas zaskakujące i nieprzewidywalne przeżywanie chwil na naszej planecie czyli życie. Gramy po swojemu, najlepiej jak umiemy, mimo kryzysu i ogólnego zastoju – mówili artyści.

Podczas koncertu muzycy zaprezentowali utwory z najnowszej płyty JaZzEwoLucJe, wciągając nawet do wspólnego śpiewania zgromadzonych w sali widowiskowej, którzy w dialogu z Bohaterem śpiewali słowa „Po prostu żyj”.

– Bardzo ciekawy eksperyment muzyczny, czegoś takiego jeszcze nie słyszeliśmy. Świetnie słucha się tak świetnie wykonywanych improwizacji – mówili Katarzyna i Leszek Borkowscy. – Muzyka idealna na chłodne, jesienne wieczory – stwierdzali po koncercie zadowoleni słuchacze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group