Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6208
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jasełka w Domu Harcerza

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 grudnia 2013, 7:11
Aktualizacja: 7:18
Autor: Kazimierz Piotrowski
Fot. Archiwum Organizatora
Jako, że jest to okres przedświąteczny w Domu Harcerza dzieci ze świetlicy niepublicznej urządziły spotkanie opłatkowe dla swych rodziców i przyjaciół. Dla tych co wierzą, została odprawiona w kaplicy Domu Harcerza msza, a po niej już dla wszystkich młodzież i dzieci zaprezentowały współczesne jasełka.

Jasełka nawiązywały do życia codziennego, zwykłych problemów ale wszystko toczyło się wokół stajenki i cudu Narodzenia Pana. Po jasełkach wszyscy tradycyjnie przełamali się opłatkiem życząc sobie wzajemnie dużo szczęścia. Na koniec zasiedli do wspólnego stołu zastawionego potrawami wigilijnymi. Fundatorem poczęstunku była pani Iwona z restauracji Skałka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Mati to kozak 23-12-2013 11:48
fajnie było dobre druhno Rafaelo pozdrowienia od Mattiego dla harcówy
~znajomy 23-12-2013 19:51
Widzę, że Kaziu dorabia sobie jako dziennikarz. Dobrze by było, gdyby wcześniej podszkolił się trochę z zasad poprawnego pisania, bo interpunkcja widać nie jest jego najmocniejszą stroną, a i błędy ortograficzne się zdarzają, bo za takie należałoby chyba uznać nieuzasadnione nadużywanie dużych liter.
kazimierzp 23-12-2013 20:59
Nie dorabiam jako dziennikarz, jedynie przesłałem suchą informację (ze zdjęciami) do redakcji o uroczystości której byłem współorganizatorem! I to by było na tyle!:-)
~ 23-12-2013 21:33
DOLNOŚLĄZAK. Bardzo fajne te dzieciaki. Pozdrowienia dla 10-letniego druha, autokarowego, mikrofonowego przewodnika wycieczki do Parku Miniatur w XI.br.
kazimierzp 24-12-2013 6:49
Nie oceniaj innych według siebie! Jeżeli nie potrafisz zrobić coś bezinteresownie dla innych to nie znaczy, że wszyscy tacy są! Spokojnych, pełnych przemyśleń świąt - życzę!
~ 24-12-2013 11:29
W XI.br. dzieciaki ze świetlicy nie potraktowały mnie tak szorstko, jak kazimierzp. Bezinteresownie zrealizowałem im wycieczkę do Parku Miniatur. W podzięce z radością przyjąłem od nich uśmiechniętą buźkę namalowaną specjalnie dla mnie. Kazimierzup serdeczności świąteczno-noworoczne - bez politycznych podtekstów i przemyśleń - przesyłam. Życzę jak najlepszego zdrowia, życiowego optymizmu i suwerennego realizmu. DOLNOŚLĄZAK
kazimierzp 24-12-2013 15:15
Moja ostatni wypowiedź odnosiła się do ponownego wpisu jednego "upierdliwca" tytułującego się "znajomy". Redakcja go wybanowała, ale moja wypowiedź została!:-) Wzajemnie życzę i wszystkim innym jak najspokojniejszych Świąt! Oby dziennikarze po świętach nie mieli żadnych sensacyjnych materiałów!!!
~ 24-12-2013 17:53
Coś dużo tych "upierdliwców" panie Kazimierzu, sądząc po komentarzach. To, że redakcja kogoś wybanowała, jeszcze nie oznacza, że ma pan rację. Banuje tu się za różne rzeczy, m.in. zwrócenie uwagi na błędy w artykule. Skoro tyle osób pana krytykuje, to może warto spojrzeć trochę krytycznie na siebie. Pan widzę woli postepować zgodnie z powiedzeniem, że jak plują, to mówi się, że deszcz pada. Typowy polityk. Jak to mówi się, politykiem można przestać być, ale mentalność pozostaje na całe życie. Wesołych Świąt przede wszystkim tym, którzy pamiętają o zwykłej ludzkiej uczciwości także na co dzień, a nie tylko od święta.
~Mieszkaniec 24-12-2013 18:42
Były wiceprezydent, a pisze gorzej od gimnazjalisty. I jeszcze się stawia. Facet, wstydu nie masz? Miej trochę pokory, przynajmniej w ten jeden, wyjątkowy dzień w roku, a nie tylko odszczekujesz i wyzywasz od upierdliwców. Wesołych, spokojnych, pełnych miłości i wzajemnego zrozumienia Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
~Jakub Burdach 29-02-2016 13:19
Życzę wąsami miłości szczęścia i radości przeczytałem wszystkie komentarze i się bardzo cieszę wszystkiego najlepszego

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group