Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6971
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Janowickie święto dziecięcego futbolu

Czwartek, 4 lipca 2019, 6:19
Aktualizacja: Piątek, 5 lipca 2019, 15:45
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Janowickie święto dziecięcego futbolu
Fot. GLKS Rudawy
To było prawdziwe święto futbolu dziecięcego. Kilka dni temu 24 zespoły w kategoriach: skrzat, żak i orlik rywalizowały w I Turnieju im. Henryka Musiała w Janowicach Wielkich.

W turnieju zorganizowanym przez GLKS Rudawy Janowice Wielkie brali udział mali piłkarze z powiatów: jeleniogórskiego, kamiennogórskiego i lubańskiego. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata a najstarszy 11 lat. Atrakcją dla wszystkich był występ Pawła Skóry - mistrza świata, Europy i Polski w freestylu piłkarskim.

Każdy uczestnik miał do dyspozycji bufet gdzie mógł kosztować do woli owoców i wody, a na gorąco kiełbasek z grilla. Dostępna była również kawiarenka, gdzie podawano zimne napoje, tosty i ciasta. Zorganizowano również loterię fantową, w której każdy los wygrywał.

Fajnym pomysłem okazała się również ścianka celności, gdzie można było sprawdzić swoje umiejętności, a i coś wygrać – mówi prezes GLKS Rudawy Sławomir Skalany. - Niektórzy toczyli także pojedynki, jak starosta Krzysztof Wiśniewski z wójtem gminy Kamilem Kowalskim.

Każda ze startujących drużyn wyjechała z pucharem za udział, każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal, a zwycięskie drużyny otrzymały puchary przechodnie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group