Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7024
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jakie losy Bogdana Kocy?

Piątek, 16 kwietnia 2010, 8:41
Aktualizacja: 8:43
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jakie losy Bogdana Kocy?
Bogdan Koca i Alina Obidniak: obecny szef Teatru im. Norwida i była długoletnia dyrektorka tej placówki. Kwiecień 2009.
Fot. TEJO
Samorządowcy z Jeleniej Góry rozmawiali z dyrektorem Teatru im. C. K. Norwida Bogdanem Kocą. – Jesteśmy zadowoleni z sytuacji w placówce – powiedział wczoraj Marek Obrębalski, prezydent Jeleniej Góry.

– Sytuacja teatru jest korzystna. Wzrosła sprzedaż biletów. Nieporównywalnie więcej gości przychodzi na przedstawienia – usłyszeliśmy. Jednak samorządowcy jeszcze oficjalnie nie zdecydowali, czy Bogdanowi Kocy zostanie przedłużony kontrakt na przyszły rok. Przypomnijmy, że umowa z dyrektorem, którą miasto zawarło w ubiegłym roku, kończy się w czerwcu.

- Rozmawialiśmy o planach repertuarowych. O zapowiadanym na lato Festiwalu Teatrów Wędrujących oraz o jubileuszowych 40. Jeleniogórskich Spotkaniach Teatralnych – mówi Marek Obrębalski. Decyzja w sprawie przedłużenia (lub nie) umowy z Bogdanem Kocą zapadnie w ciągu najbliższych tygodni.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
1110
Dobry pomysł
51%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
17%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Zdradzają tajemnice... Kajzerka to surowa mąka w kształcie bułki
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Urzędowy samochód miał wypadek
 
Aktualności
Streetworkerzy wrócili na ulice Jeleniej Góry. „Nie jesteśmy po to, żeby kogokolwiek ścigać”
 
Aktualności
Nowe życie dawnego cmentarza
 
Aktualności
Termy Cup 2026
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group