Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2699
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaka to będzie Barbórka dla załogi Abramowski/Włoch?

Wiadomości: Rajd Barbórka
Czwartek, 29 listopada 2012, 13:36
Aktualizacja: 0:28
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Przed nami jubileuszowa 50. edycja Rajdu Barbórka. Na starcie nie zabraknie załogi Marcin Abramowski i Łukasz Włoch.

- Przed nami pięćdziesiątka ciotki Baśki lubimy tą imprezę, chociaż jej forma sprzed lat była dużo milsza, szczególnie brakuje nam odcinka na Żeraniu. Jesteśmy najlepiej przygotowani, odbyliśmy dwa tygodnie testów. Na zmarzniętych jeziorach łapaliśmy ryby ręką więc refleks jest. Abram jeździł wózkiem widłowym w około beczki z miodem, którą dostarczył Marian Abramowski Przewozy Pszczół Luzem. Samochód jest wspaniały, mocny, pomimo że jest w czarnym macie to naszą pozycję widzimy bardzo kolorowo. Bezpieczeństwo zapewni nam klatka wykonana przez firmę Abram Konstrukcje Stalowe, chociaż na co dzień stawiają wielkie hale przemysłowe, to podjęli się mini konstrukcji i równym spawem wykonali ją w expresowym tempie. Wygląd samochodu to też bardzo ważna rzecz, zadba o to K2 Producent Kosmetyków Samochodowych. Auto będzie matowe a błyszczeć będą tylko logotypy naszych partnerów Synergy OiL - generalny przedstawiciel firmy Texaco w Polsce, Olpol, Mental Win, EMD. Mamy jeszcze prośbę do kolegów może zostały wam jakieś opony po testach, bo nie mamy na rajd. Nasze nowe kupione w 2003 roku już się skończyły, chyba że mamy was pokonać na samych felgach – żartuje Łukasz Włoch.

- Teraz tak poważnie - impreza ta ma być zabawą, a nie napinaniem się na wynik. To najbardziej prestiżowy KJS w środkowej Europie. My podchodzimy do tego jednak z dużym luzem. Trasa jest za krótka żeby odrobić jakiś błąd więc luz jest jak najbardziej wskazany. Gdy ma się spokojną głowę, to wynik przychodzi sam. Jeżeli są nerwy i napięcie to skutkuje błędami – dodaje jeleniogórski pilot.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~actros 29-11-2012 16:33
Bawcie sie dobrze panowie.
~kristofsx 29-11-2012 16:51
BARBÓRKA WARSZAWSKA nie Cieszyńska!
~ 29-11-2012 17:31
Bardzo dobrze pojechał napinaczy, testerów, i kolesi więcej mocy. Najbardziej znany KJS hahahaha, szkoda że wszyscy nie mają takiego luzu na tym rajdzie. Jak oglądam i czytam na portalach motoryzacyjnych newsy przed rajdem to mi żal tych kierowców 9 sesji treningowych oponowo przygotowani bardziej jak na nie jeden rajd mistrzostw polski. To ma być zabawa.
~slick 29-11-2012 22:44
najbardziej prestiżowy KJS.. hehehe dobrze pojechane/powiedziane... Włochu z Abramem to dobry zestaw - bawcie się fajnie i pokażcie, że takie imprezy "o pietruszkę" po sezonie powinny być dla kibiców czyli "pełne booki" "kręcenie bączków" itp czli radocha a nie sekundy, sekundy - czyli tak jak to bywało na Praskiej Barbórce (smutna sprawa, że się nie odbędzie)... Powodzenia będę patrzał w TV bo mi szkoda kasy na warszafke ;-)
~:) 30-11-2012 14:57
Zgadzam się z przedmówcami to jest rajd dla nas a nie dla wyniku. I niech takiego podejścia w ten jeden dzień będzie więcej to czeka nas wspaniałe widowisko :)
~tomek28 30-11-2012 19:58
Super podejście! Dawno się tak nie uśmiałem czytając informacje rajdową. Wiem jedno, jak pojadą od początku dla kibiców, to nie dostaną się na karową. Zresztą już wygrali tą informacją.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group