Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6700
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jak zarobić na turystyce w rejonie pogranicza?

Sobota, 7 kwietnia 2012, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: Angela
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedstawicieli branży turystycznej do udziału w konferencji „Razem zarabiajmy na turystyce na polsko–czeskim pograniczu”, która odbędzie się dnia 18 kwietnia br. w Hotelu Mercure w jeleniej Górze w godz. 10:00 – 15:30. Swoją obecność można potwierdzić do 12 kwietnia br.

- Konferencja poświęcona będzie przedstawieniu efektów realizowanego w latach 2011-2012 projektu mającego na celu identyfikację i wprowadzenie do powszechnej świadomości roli pełnionej w turystyce przez wytwory kultury materialnej, jakimi są obiekty przemysłowe i techniczne. Będzie także okazją do kontynuacji dyskusji nad zagadnieniami najważniejszymi dla rozwoju turystyki w regionie, podjętej podczas Karkonosko-Izerskiego Sejmiku Turystycznego we wrześniu 2011 roku – mówią organizatorzy.

Program Konferencji obejmuje cztery sesje: „Atrakcje Przemysłu i Techniki Euroregionu Nysa- propozycja nowego produktu turystycznego”, „Uwarunkowania rozwoju turystyki w drugiej dekadzie XXI wieku oraz ich skutki dla gospodarki regionu i funkcjonowania przedsiębiorstw”, „Nowe metody badania ruchu turystycznego w regionie i ich wykorzystanie w działalności przedsiębiorstw turystycznych i samorządów” oraz „Razem zarabiajmy na turystyce wykorzystując potencjał polsko-czeskiego pogranicza”.
Szczegółowy harmonogram konferencji jest zamieszczony pod adresem http://www.karr.pl/pliki/program_sejmik2012.pdf

Konferencja jest realizowana w ramach projektu, pn.: „Atrakcje przemysłu i techniki Euroregionu Nysa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przekraczamy Granice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group