Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7362
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Jacek i Wojciech Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”

Niedziela, 9 października 2016, 7:55
Autor: Manu
Polska: Jacek i Wojciech Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”
Fot. Screen "Tańca z gwiazdami"
Pochodzący z Jeleniej Góry tancerze – Jacek Jeschke i jego młodszy brat Wojciech Jeschke to uczestnicy szóstego sezonu programu Polsat “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. W piątym odcinku (emitowanym w piątek, 7.10) Wojciech Jeschke z Urszulą Dębską pożegnał się z programem, a Jacek Jeschke z Ewą Błachnio zatańczy w kolejnym odcinku show.

Jacek Jeschke razem z artystką kabaretową Ewą Błachnio zatańczył walca angielskiego do słynnego przeboju Franka Sinatry “My Way” (“Idź swoją drogą”). Ich wzruszający taniec według jurorów zasłużył na 39 punktów. Jurorka Iwona Pavlović zaznaczyła, że przy tym tańcu ma oczy pełne łez. - To było fantastyczne. Byliście w tym tańcu jednym organizmem - zauważył Andrzej Grabowski.

Jacek Jeschke ma już na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Wystąpił po raz pierwszy w piątej edycji “Tańca z Gwiazdami” w parze z Anną Karczmarczyk i został zwycięzcą. Studiował na Politechnice Warszawskiej. Ma na swoim koncie pierwsze miejsce na turnieju WDSF (Światowa Federacja Tańca Sportowego) International w Bolonii, a także drugie miejsce na WDSF International Open w Budapeszcie. Wygrał też m.in. turniej Blackpool Dance w tańcach standardowych.

Z kolei Wojciech Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami” pojawił się na parkiecie z aktorką Urszulą Dębską. Za wspólny walc wiedeński zatańczony do utworu z filmu “Noce i dnie” dostali 34 punkty. - Zatańczyliście tego walca tak pięknie jak piękny był ten film - ocenił juror - aktor Andrzej Grabowski, wspominając przy tym swoje lata studenckie.

Wojciech Jeschke w roku 2013 zdobył pierwsze miejsce w turnieju Młodzieży poniżej 21 lat w stylu standardowym na słynnych zawodach Blackpool.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group