Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6182
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV liga piłkarska: IV liga: Karkonosze rozpoczną od meczu z AKS–em

Środa, 5 lipca 2017, 12:53
Aktualizacja: 23:06
Autor: MDvR
IV liga piłkarska: IV liga: Karkonosze rozpoczną od meczu z AKS–em
Fot. archiwum
We wtorek, 15 sierpnia rozpoczną się rozgrywki piłkarskiej IV ligi grupy zachodniej. Na inaugurację Karkonosze Jelenia Góra podejmą na własnym terenie ekipę AKS–u Strzegom. Olimpia Kowary powalczy na wyjeździe z aktualnym wicemistrzem ligi Orkanem Szczedrzykowice.

1. kolejka - 15 sierpnia
Górnik Złotoryja - Włókniarz Mirsk
Odra Ścinawa - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - Orla Wąsosz
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce - Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary
Sudety Giebułtów - Chrobry II Głogów

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Włókniarz Mirsk - Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary - Sudety Giebułtów
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice - Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz - Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Górnik Złotoryja - Odra Ścinawa

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Odra Ścinawa - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Złotoryja
Stal Chocianów - Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce - Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów - AKS Strzegom
Chrobry II Głogów - Olimpia Kowary

4. kolejka - 2-3 września
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kowary
AKS Strzegom - Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice - Sudety Giebułtów
Apis Jędrzychowice - Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec - Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Złotoryja - Stal Chocianów
Odra Ścinawa - Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka - 9-10 września
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów - Odra Ścinawa
Górnik Boguszów-Gorce - Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów - Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice
Olimpia Kowary - AKS Strzegom

6. kolejka - 16-17 września
Włókniarz Mirsk - AKS Strzegom
Sparta Grębocice - Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz - Sudety Giebułtów
Nysa Zgorzelec - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kamienna Góra - Stal Chocianów

7. kolejka - 23-24 września
Stal Chocianów - Włókniarz Mirsk
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów - Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów - Orla Wąsosz
Olimpia Kowary - Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom - Sparta Grębocice

8. kolejka - 30 września-1 października
Włókniarz Mirsk - Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec - Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja - Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kamienna Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów - Górnik Boguszów-Gorce

9. kolejka - 7-8 października
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów - Odra Ścinawa
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom - Orla Wąsosz
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice

10. kolejka - 14-15 października
Włókniarz Mirsk - Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz - Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - Olimpia Kowary
Odra Ścinawa - Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra - Sudety Giebułtów
Stal Chocianów - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce - Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka - 21-22 października
Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Giebułtów - Stal Chocianów
Chrobry II Głogów - Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary - Odra Ścinawa
AKS Strzegom - Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice - Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz

12. kolejka - 28-29 października
Włókniarz Mirsk - Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec - Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice
Odra Ścinawa - AKS Strzegom
Olimpia Kamienna Góra - Olimpia Kowary
Stal Chocianów - Chrobry II Głogów
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Giebułtów
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice

13. kolejka - 4-5 listopada
Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów - Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kowary - Stal Chocianów
AKS Strzegom - Olimpia Kamienna Góra
Sparta Grębocice - Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice - Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec

14. kolejka - 11-12 listopada
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec
Górnik Złotoryja - Orla Wąsosz
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra - Sparta Grębocice
Stal Chocianów - AKS Strzegom
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice - Sudety Giebułtów

15. kolejka - 18-19 listopada
Sudety Giebułtów - Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary - Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom - Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice - Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra
Orla Wąsosz - Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec - Górnik Złotoryja

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group