Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3024
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV liga: Karkonosze rozpoczną od meczu z AKS–em

Wiadomości: IV liga piłkarska
Środa, 5 lipca 2017, 12:53
Aktualizacja: 23:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
We wtorek, 15 sierpnia rozpoczną się rozgrywki piłkarskiej IV ligi grupy zachodniej. Na inaugurację Karkonosze Jelenia Góra podejmą na własnym terenie ekipę AKS–u Strzegom. Olimpia Kowary powalczy na wyjeździe z aktualnym wicemistrzem ligi Orkanem Szczedrzykowice.

1. kolejka - 15 sierpnia
Górnik Złotoryja - Włókniarz Mirsk
Odra Ścinawa - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - Orla Wąsosz
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce - Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary
Sudety Giebułtów - Chrobry II Głogów

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Włókniarz Mirsk - Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary - Sudety Giebułtów
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice - Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz - Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Górnik Złotoryja - Odra Ścinawa

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Odra Ścinawa - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Złotoryja
Stal Chocianów - Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce - Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów - AKS Strzegom
Chrobry II Głogów - Olimpia Kowary

4. kolejka - 2-3 września
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kowary
AKS Strzegom - Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice - Sudety Giebułtów
Apis Jędrzychowice - Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec - Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Złotoryja - Stal Chocianów
Odra Ścinawa - Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka - 9-10 września
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów - Odra Ścinawa
Górnik Boguszów-Gorce - Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów - Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice
Olimpia Kowary - AKS Strzegom

6. kolejka - 16-17 września
Włókniarz Mirsk - AKS Strzegom
Sparta Grębocice - Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz - Sudety Giebułtów
Nysa Zgorzelec - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kamienna Góra - Stal Chocianów

7. kolejka - 23-24 września
Stal Chocianów - Włókniarz Mirsk
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów - Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów - Orla Wąsosz
Olimpia Kowary - Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom - Sparta Grębocice

8. kolejka - 30 września-1 października
Włókniarz Mirsk - Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec - Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja - Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kamienna Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów - Górnik Boguszów-Gorce

9. kolejka - 7-8 października
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów - Odra Ścinawa
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom - Orla Wąsosz
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice

10. kolejka - 14-15 października
Włókniarz Mirsk - Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz - Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - Olimpia Kowary
Odra Ścinawa - Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra - Sudety Giebułtów
Stal Chocianów - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce - Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka - 21-22 października
Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Giebułtów - Stal Chocianów
Chrobry II Głogów - Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary - Odra Ścinawa
AKS Strzegom - Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice - Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz

12. kolejka - 28-29 października
Włókniarz Mirsk - Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec - Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice
Odra Ścinawa - AKS Strzegom
Olimpia Kamienna Góra - Olimpia Kowary
Stal Chocianów - Chrobry II Głogów
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Giebułtów
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice

13. kolejka - 4-5 listopada
Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów - Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kowary - Stal Chocianów
AKS Strzegom - Olimpia Kamienna Góra
Sparta Grębocice - Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice - Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec

14. kolejka - 11-12 listopada
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec
Górnik Złotoryja - Orla Wąsosz
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra - Sparta Grębocice
Stal Chocianów - AKS Strzegom
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice - Sudety Giebułtów

15. kolejka - 18-19 listopada
Sudety Giebułtów - Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary - Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom - Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice - Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra
Orla Wąsosz - Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec - Górnik Złotoryja

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~PL 5-07-2017 20:03
Wszyscy jesteście siebie wart bezzębni z Wałbrzycha , parówy z Jeleniej i c...neria z Kowar , żenada kopacze nie stać was na 3 ligę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group