Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 8539
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: IV Jeleniogórski Polonez Maturzystów

Piątek, 27 stycznia 2023, 10:14
Aktualizacja: 10:16
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: IV Jeleniogórski Polonez Maturzystów
Fot. Przemek Kaczałko
Po przerwie związanej z rządowymi zakazami zgromadzeń, Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych powrócił do organizacji miejskiego poloneza przy Ratuszu. Tradycyjnie, udział wzięły uczniowie jeleniogórskich szkół ponadpodstawowych.
Miałem obawy czy to znowu zaskoczy i młodzież podejmie to wyzwanie, ale podjęła i jestem bardzo zadowolony z tego, jak to wyszło. Na pogodę nie mamy wpływu, ale daliśmy radę - powiedział Jakub "Kisiel" Kiślański, nauczyciel w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych, który przygotował inny układ dla swoich uczniów swojej szkoły na studniówkę zaplanowaną na 10 lutego w Chacie za Wsią.
Studniówkę mamy 11 lutego w Hotelu Gołębiewski. To przepiękny klimat zatańczyć poloneza w tak licznym gronie - ćwiczymy między naszymi klasami, a tu jest okazja zobaczyć jak inne szkoły przygotowały się na studniówkę - powiedział Igor Łyżwa z III LO w ZSOiT, który przyznaje, że skupia się teraz na studniówce, a za naukę weźmie się mocniej po imprezie maturzystów.

W polonezie wzięli też udział przedstawiciele władz miasta - prezydent Jerzy Łużniak, radni: Anna Korneć-Bartkiewicz i Józef Szlachta. Wszyscy zgodnie życzyli młodzieży udanej zabawy i zdanej matury.

Studniówka to moment, gdy wesoło podchodzimy do przygotowań do matury - dodał J. Łużniak życząc młodzieży zdanej matury i wyboru dobrego kierunku studiów.

Twoja reakcja na artykuł?

36
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
112
Tak, to odpowiedzialna praca
17%
Dostają trochę za dużo
17%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group