Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6326
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ireneusz Taraszkiewicz doceniony

Wiadomości: Polska
Poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:09
Aktualizacja: Wtorek, 8 listopada 2016, 17:51
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
Wieloletni trener koszykówki, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze, a niegdyś czynny zawodnik – Ireneusz Taraszkiewicz w miniony weekend został wyróżniony przez Ministra Sportu Witolda Bańkę brązowym medalem "Za zasługi dla sportu". Ponadto popularny "Taraś" został wybrany do zarządu głównego Szkolnego Związku Sportowego.

- Byłem bardzo zaskoczony, ale i zadowolony z tego powodu - wyznał Ireneusz Taraszkiewicz. - Traktuję to jako wyróżnienie dla Miasta Jeleniej Góry. Chciałbym podziękować przede wszystkim władzom miasta, naczelnikowi Wydziału Edukacji i Sportu. Dziękuję tym, z którymi miałem i mam przyjemność współpracować do dzisiaj. To jest wyróżnienie dla nas wszystkich - dodał trener Sudetów Jelenia Góra.

Dyrektor MOS-u został też wybrany do zarządu głównego Szkolnego Związku Sportowego. - Będę bliżej władz. Mam nadzieję, że przyniesie to pożądane efekty w sporcie szkolnym w Jeleniej Górze, który stoi na niezłym poziomie. Mamy w szkołach klasy sportowe, są godziny w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu. Przedstawiciele innych miast Polski patrzą na nasze miasto z poważaniem i zdziwieniem, że to, co u nich jest niemożliwe, u nas jest możliwe - powiedział Ireneusz Taraszkiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~życia niestarczy 8-11-2016 12:53
Gratulacje dla wyróżnionego, ale nasuwa się refleksja - co trzeba robić i przez ile lat aby "zasłużyć" na medal srebrny czy złoty?
~Lucyna 8-11-2016 13:45
Irek gratulacje wrescie po tylu latach pracy
~sala gimnastyczna MDK 9-11-2016 11:58
Taki rozsądny i pracowity, że na ferie zimowe w MDK wielkodusznie nakazał zamknąć salę gimnastyczną żeby dzieci czasem nie skorzystały. W ramach krzewienia sportu wśród dzieci i młodzieży.
~PRAWDA 10-11-2016 9:10
Niestety muszę potwierdzić, że jest to wyjątkowo złośliwy i cyniczny człowiek. Jego zachowanie wielokrotnie cechowała zła wola... To samo tyczy się jego klona. Zainteresowani wiedzą o czym mowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group