Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6418
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Inwestycja w Ekonomie

Poniedziałek, 29 marca 2021, 10:47
Aktualizacja: 10:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Inwestycja w Ekonomie
Fot. Przemek Kaczałko
Urząd Miasta poznał oferty na zadanie pod nazwą "Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych przy ul. Piłsudskiego 27 w Jeleniej Górze”. Złożono 8 ofert, z czego 5 mieści się w założeniach budżetowych zamawiającego.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające wymianie instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych przy ul. Piłsudskiego 27 w Jeleniej Górze. Zakres zamówienia obejmuje m.in:
a) demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania w tym demontaż grzejników
b) wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania, w tym podłączenie do istniejącego węzła cieplnego, montaż nowych grzejników w ilości 302 sztuk oraz inne elementy wynikające z dokumentacji projektowej,
c) wykonanie robót towarzyszących polegających m.in. na zamurowaniu wnęk podokiennych, przekuć czy otworów powstałych podczas prowadzonych prac, a także wykonanie robót tynkarskich i malarskich (malowanie w kolorze istniejącym) w miejscach przeprowadzenia tych prac.

W budżecie miasta zaplanowano na ten cel 620 214,82 zł, ale aż 5 z 8 ofert - to kwota niższa od zakładanej. Po weryfikacji ofert dojdzie do podpisania umowy z wykonawcą, który będzie miał 7 miesięcy na zakończenie prac.

Twoja reakcja na artykuł?

16
67%
Cieszy
2
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group