Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2038
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Interwencja strażników i opowieść z dreszczykiem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 11 października 2016, 13:13
Aktualizacja: 13:15
Autor: SM/R–Cz
Fot. Archiwum
Patrol jeleniogórskiej straży miejskiej udał się na ulicę Wolności, gdzie w okolicy sklepu Tesco doszło do pogryzienia przez psa. W trakcie kontroli funkcjonariusze dowiedzieli się, że… zostaną zakopani.

Na miejscu strażnicy zastali osobę poszkodowaną. Kobieta oświadczyła, że idąc chodnikiem w kierunku głównego wejścia do sklepu została ugryziona w rękę przez psa przywiązanego do hydrantu. Powiedziała, że sama uda się do lekarza i poprosiła tylko, aby ustalić czy pies był szczepiony.

- Funkcjonariusze ustalili kto jest właścicielem psa. Mężczyzna, 63- letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Strażnicy pojechali z nim do domu, żeby skontrolować dokumenty zwierzęcia. Na szczęście okazało się, że pies był szczepiony. Już podczas przejazdu radiowozem 63-latek groził strażnikom śmiercią. Mówił, że jest to ich ostatnia droga. Że zakopał już na posesji krowę i konia, to zakopie też dwóch strażników – informuje Artur Wilimek, rzecznik SM w Jeleniej Górze.

W trakcie kontroli dokumentów, mężczyzna wziął stojący przy budynku szpadel, odmierzył kawałek posesji i zaczął kopać dół. Powiedział, że 10 lat pracował jako grabarz więc wie co i jak robi.

- Nie był to chwilowy przypływ gniewu. W późnych godzinach wieczornych mężczyzna zatelefonował do dyżurnego Straży Miejskiej i kontynuował opowieść z dreszczykiem o zakopywaniu żywcem strażników. Teraz będzie miał możliwość opowiedzenia wszystkiego raz jeszcze przed sądem – dodaje Artur Wilimek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Tak sądzę 11-10-2016 13:36
Może zanim trafi przed sąd, niech go zbadają lekarze specjaliści. Widać, że gość jest nieźle sfiksowany. Jego trzeba leczyć, bo nikt normalny takich rzecz nie opowiada.
~z 11-10-2016 14:01
stary czub pracował jako grabarz i wóda wypaliła mu beret.
~Oczywista oczywistość 11-10-2016 16:26
Zamiast ciągać takiego człowieka po sądach, lepiej od razu wystawić skierowanie na przymusowe leczenie w zakładzie psychiatrycznym. Przez takich ludzi, sądy nie nadążają z bieżącymi sprawami, a potem dziwimy się, że sprawy ciągną się latami, zanim strony doczekają się finalnego wyroku :/
~oko 11-10-2016 20:34
Jeden zbiera znaczki, drugi SM. A Wy jakie macie hobby?
~karakal 12-10-2016 8:09
Ale sąd powinien o tym psychopatku wiedzieć. Przecież on styka się z normalnymi na co dzień. Nie wiem, a może to mój sąsiad?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group