Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 4968
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Interesuje Cię życie miasta? Zacznij działać!

Środa, 23 marca 2011, 9:20
Aktualizacja: 9:21
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Interesuje Cię życie miasta? Zacznij działać!
Fot. Organizatorzy
W nadchodzącą sobotę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 odbędą się warsztaty, których celem jest kształtowanie wśród młodzieży kreatywności w działaniu na rzecz miasta i jego mieszkańców.

„Nietypowy wolontariat, czyli co możemy zrobić dla naszego miasta?” – projekt pod takim tytułem wpisany został w ramy XVII Sejmu Dzieci i Młodzieży, objętego patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej.

– Głównym celem warsztatów będzie promocja aktywnych postaw obywatelskich wśród młodych ludzi. W trakcie seminarium zostaną poruszone kwestie związane z szeroko pojętym wolontariatem, zakładaniem stowarzyszeń młodzieżowych, działalnością społeczną młodzieży w mieście Jelenia Góra, aktywnością młodzieży w życiu lokalnej społeczności – informują organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 26 marca 2011 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Jeleniej Górze, w godzinach 7.30 – 15.30. Autorami projektu są uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze – Karolina Jezusek oraz Paweł Bigus, pod opieką nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie Mariusza Kokotowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group