Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 20 lutego
Imieniny: Leona, Zenobiusza
Czytających: 7232
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Integracja i prezentacja Karkonoszy

Środa, 4 marca 2020, 9:13
Aktualizacja: Czwartek, 5 marca 2020, 21:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Integracja i prezentacja Karkonoszy
Fot. Przemek Kaczałko
Szczypiornistki i piłkarze biało–niebieskich co wtorek odbywają wspólny trening, który integruje jeleniogórskich sportowców. Już w najbliższą sobotę (7.03) w hali przy ul. Złotniczej odbędzie się oficjalna prezentacja wszystkich grup Karkonoszy Jelenia Góra – zarówno w piłce nożnej, jak i piłce ręcznej. Władze klubu i sportowcy serdecznie zapraszają na trybuny.

Prezentację drużyn Karkonoszy zaplanowano na sobotę (7.03) o godz. 18:00 w hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze. Wstęp wolny!

Zaprezentują się grupy piłki nożnej od przedszkolaków przez żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych po zespół wicelidera IV ligi. Z kolei wśród piłkarek ręcznych zobaczymy młodziczki, juniorki młodsze, juniorki i seniorki (I liga). W sumie ponad 500 zawodników i zawodniczek pokaże biało-niebieską moc!

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
44%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
679
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
 
Kultura
Kalina i "Dziewczyna z 4 G"
 
Aktualności
Mysłakowice Open 2026 – turniej szachowy i zabawa dla mieszkańców
 
Aktualności
Podgórzyn wzmacnia strażaków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group