Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 6899
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Impreza dla bramkarzy

Piątek, 10 maja 2019, 12:17
Aktualizacja: 12:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Impreza dla bramkarzy
Fot. Organizator
Bitwa Bramkarska po raz drugi zagości w Jeleniej Górze. Nietypowy turniej piłkarski, polegający na pojedynkach jeden na jednego, odbędzie się w czerwcu na stadionie przy ul. Złotniczej 12 – zapisy już ruszyły.
Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to nietypowy turniej piłkarski dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy czasem lubią stanąć między słupkami. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa. Turniej ten przyciąga głównie bramkarzy, ale nie tylko. Świetnie radzą sobie w nim także zawodnicy z pola - powiedział Robert Zapora, organizator zaowdów.

Bitwa Bramkarska stała się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w niej już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski! Turniej w Jeleniej Górze odbywa się w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego wydarzenia – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping.

Gramy na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych kilka boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w kategoriach: żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior oraz open. Wpisowe to 40 złotych.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Zapisy trwają od 30 kwietnia. Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na facebooku (www.facebook.com/jeleniogorskabitwa). Można też napisać na jeleniogorskabitwa@o2.pl – organizatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Organizatorem jest Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra oraz Studio ROB (kontakt: Robert Zapora, tel. 602 439 924). Turniej dofinansowany jest przez Miasto Jelenia Góra.

Link do zapisów:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgwcdWhgKTxDHFCCZ8o8y2STQE6ngT4pjCh190S5dOgmHPcQ/viewform?usp=sf_link

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group